Illustrasyon / Red Sonja / Creedwar deneme

İllüstrasyon Çalışmaları - Illustrasyon / Red Sonja / Creedwar deneme Sponsorlu Bağlantılar Uzun zamandır malum vakit olayına çözüm bulamayınca fazla çizemiyorum. Hali hazırda çizilmiş bir çizgi üzerinden gidip, Illustrator'da vektörel halini çizdikten sonra renklendirmek için Photoshop yardımı aldım. Amatör bir ...

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Dosya16

Alt 14-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Uzun zamandır malum vakit olayına çözüm bulamayınca fazla çizemiyorum. Hali hazırda çizilmiş bir çizgi üzerinden gidip, Illustrator'da vektörel halini çizdikten sonra renklendirmek için Photoshop yardımı aldım. Amatör bir çalışma olarak değerlendirilebilir. Dijital renklendirme olarak ilk çalışmam. Haliyle hatalar, atladığım yerler ve renklendirme eksikliği söz konusu olabilir. Değerlendirmelerinizi bekliyorum.

Adobe Illustrator: 1 Saat vektörel çizim
Adobe Photoshop: 1 Saat renklendirmeye çalışmak Illustrasyon / Red Sonja / Creedwar deneme

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eline sağlık..
Bende bir dönem sarmıştım benzer çalışmalara ama zamanlama hatasından kaybettim.
Geniş bir zamanda tekrar denemek istiyorum.

Devam etmelisin..
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 14-12-2011 #3
Eline sağlık..
Bende bir dönem sarmıştım benzer çalışmalara ama zamanlama hatasından kaybettim.
Geniş bir zamanda tekrar denemek istiyorum.

Devam etmelisin..
Illustrasyon / Red Sonja / Creedwar deneme Boş vakit değerlendirmesiIllustrasyon / Red Sonja / Creedwar deneme Geniş zamanı yaratman dileklerimle o zaman..Teşekkürler ilgine.
Bu mesajdan alıntı yap
KastiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KastiDesign

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 14-12-2011 #4
Bu da güzel ama daha fazla zaman olsa çok daha güzel şeyler çıkartabilirdin tabi Illustrasyon / Red Sonja / Creedwar deneme

emeğine sağlık,boş oturmaktan iyidir değil mi ehehe Illustrasyon / Red Sonja / Creedwar deneme
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 14-12-2011 #5
Bu da güzel ama daha fazla zaman olsa çok daha güzel şeyler çıkartabilirdin tabi Illustrasyon / Red Sonja / Creedwar deneme

emeğine sağlık,boş oturmaktan iyidir değil mi ehehe Illustrasyon / Red Sonja / Creedwar deneme
Illustrasyon / Red Sonja / Creedwar deneme Keşke boş oturabilsemIllustrasyon / Red Sonja / Creedwar deneme Aşağıda görev çubuğunda açık bir dünya, msn, program, internet sitesi, dosya ve ne olduğunu bilmediklerim açık.

Akşamları oyun oynamaktansa en azından çizime biraz daha ilgi göstermek için gaza gelme çabası buIllustrasyon / Red Sonja / Creedwar deneme

Teşekkürler ilgineIllustrasyon / Red Sonja / Creedwar deneme
Bu mesajdan alıntı yap
KastiDesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

KastiDesign

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 14-12-2011 #6
Illustrasyon / Red Sonja / Creedwar deneme Keşke boş oturabilsemIllustrasyon / Red Sonja / Creedwar deneme Aşağıda görev çubuğunda açık bir dünya, msn, program, internet sitesi, dosya ve ne olduğunu bilmediklerim açık.

Akşamları oyun oynamaktansa en azından çizime biraz daha ilgi göstermek için gaza gelme çabası buIllustrasyon / Red Sonja / Creedwar deneme

Teşekkürler ilgineIllustrasyon / Red Sonja / Creedwar deneme
Evet çizim önemlidir ve fazla arayı soğutma derim çünkü arayı açtıkça çizgilerin bozulur ve senin çizimin de gayet iyi bence
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 14-12-2011 #7
Teşekkür ederim kasti
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 14-12-2011 #8
Teşekkürler beğenilerinize namastee, Anathema.
Bu mesajdan alıntı yap
niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 14-12-2011 #9
Tek gözüme batan çizmelerde ki fluluk oldu.Onun dışında ekranda gaza gelmeniz için yeterli şeyler görüyorum Illustrasyon / Red Sonja / Creedwar deneme Elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 15-12-2011 #10
Tek gözüme batan çizmelerde ki fluluk oldu.Onun dışında ekranda gaza gelmeniz için yeterli şeyler görüyorum Illustrasyon / Red Sonja / Creedwar deneme Elinize sağlık.
Teşekkürler nilgün. O fluluk aslında yüksek çözünürlükte yok. Ama demekki dpi düşülmesinde dikkat edilmesi gereken bir durummuş sağolasın ilgineIllustrasyon / Red Sonja / Creedwar deneme
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları