illüstrasyon tasarım deneyımlı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - illüstrasyon tasarım deneyımlı - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar illüstrasyon tasarım deneyımlı Şehir: Türkiye Geneli Aranan Şehir: Türkiye Geneli Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer) E-posta: *********...

defrance isimli Üye şimdilik offline konumundadır

defrance

Eğitimci / İzmir

Alt 08-09-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

illüstrasyon tasarım deneyımlı

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 09-09-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

illüstrasyon tasarım deneyımlı - Türkiye Geneliillüstrasyon tasarım deneyımlı - Türkiye Geneliillüstrasyon tasarım deneyımlı - Türkiye Geneliillüstrasyon tasarım deneyımlı - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

rasput_in isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rasput_in(36)

Karikatürist / İstanbul

Alt 09-09-2013 #3
iş arama ilanımı free lance çalışan arama ilanımı ben pek bişey anlamadım , freelance tasarımcı arıyorsanız iş nedir ne istiyorsunuz biraz bahsederseniz güzel olurdu , hem gerekli gereksiz arıyacak insanlardan kurtulurdunuz hemde aradığınız kişi size daha çabuk ulaşırdı ve işiniz çabucak hallolurdu
computerboy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

computerboy

Hiç Biri / Ankara

çok saçma bir ilan

Alt 09-09-2013 #4
ilan verrmişsiniz ama neye lazım iş nedir yazmamışsınız saçma saan ilan veriyorsunuz sizinle çalışana yazık valla
pain_decide isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pain_decide(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-09-2013 #5
is ne.. konu ne. firma ne üzerine... bilgisini vermemissiniz.yoruldunuzmu yazmaya tee allahım.
grapkub isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grapkub

Grafiker / Kütahya

illüstrasyon ilanı için

Alt 04-10-2013 #6
merhabalar ben de tablet boyama illüstrasyon yapıyorum,isterseniz bir kaç örnek çalışmamı gönderebilirim
grapkub isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grapkub

Grafiker / Kütahya

Alt 21-10-2013 #7
ilanınızla ilgileniyorum
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 21-10-2013 #8
Konu sahibinin aktif olmaması ve konu içeriği için gelen ihbarlar sonrasında ''Konu tarafımdan kapatılmıştır''