İllüstrasyonda daha önce hiç çalışmadım yardım :) ?

İllüstrasyon Çalışmaları - İllüstrasyonda daha önce hiç çalışmadım yardım :) ? Sponsorlu Bağlantılar İllüstrasyon'da arkadaşımın resmini çizmek istiyorum fotoğrafları bende var bunu nasıl ypabilirm yardımcı olurmusunuz ? video olarakda olur böyle bir şey mümkünmü ? karakalem olarak çizmek istiyorum.. şimdiden tşkler...

Ukobeko isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ukobeko

Webmaster / Tekirdağ

ünlem

Alt 31-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İllüstrasyon'da arkadaşımın resmini çizmek istiyorum fotoğrafları bende var bunu nasıl ypabilirm yardımcı olurmusunuz ? video olarakda olur böyle bir şey mümkünmü ? karakalem olarak çizmek istiyorum.. şimdiden tşkler İllüstrasyonda daha önce hiç çalışmadım yardım :) ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fairtail79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fairtail79

Karikatürist / İstanbul

Alt 31-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İllüstrasyon'da arkadaşımın resmini çizmek istiyorum fotoğrafları bende var bunu nasıl ypabilirm yardımcı olurmusunuz ? video olarakda olur böyle bir şey mümkünmü ? karakalem olarak çizmek istiyorum.. şimdiden tşkler İllüstrasyonda daha önce hiç çalışmadım yardım :) ?
ilüstrasyonda dediğin programın adı illustrator programıdır. programı yükleyip başlayabilirsin.hayatta herşey mümkünİllüstrasyonda daha önce hiç çalışmadım yardım :) ?
Bu mesajdan alıntı yap
impoved isimli Üye şimdilik offline konumundadır

impoved

Grafiker / İstanbul

Alt 01-01-2011 #3
arkadaşım işine yarıyacak bir program ismi veriyorum. programın özelliği elindeki mevcut resmi karakalem olarak çizilmiş gibi görüntüye çevirebiliyor. işine yarıyacağını tahmin ediyorum. FOTOSKETCHER programını kullan. çok basit ve karmaşık olmayan bir program.
Bu mesajdan alıntı yap

Ukobeko

Webmaster / Tekirdağ

Alt 01-01-2011 #4
tşk ederim İllüstrasyonda daha önce hiç çalışmadım yardım :) ?)
Bu mesajdan alıntı yap

Ukobeko

Webmaster / Tekirdağ

Alt 01-01-2011 #5
Bualamdım bi yardım edermsnz heryerde hata veriyor setup dosyasını atarsanız iyi olur tşkler (:
Bu mesajdan alıntı yap