İllüstrasyonlarım - Eren AKINCI

İllüstrasyon Çalışmaları - İllüstrasyonlarım - Eren AKINCI ...

youngman_3736 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

youngman_3736(27)

Ressam / İstanbul

Dosya22

Alt 24-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamlar,

Uzun süredir işlerimi paylaşmıyordum burda, birkaç işimi daha paylaşayım istedim. İllüstrasyonun ne olduğunu Grafikerler.net'ten öğrendim. İlk başladığım zamanlarda düştüğüm hatalara yeni başlayacak olan arkadaşların düşmemesi için küçük bir öneride bulunmak istedim. Temel sanat bilginiz olmadan çok iyi bir bilgisayarınız, çok iyi bir tabletiniz, çok iyi program bilginiz olsa yine de bir işe yaramaz. Ben kendi çabalarımla gelişmeye çalışırken bir buçuk yılımı boşa harcadım. Bu harcadığım bir buçuk yılı kendi çabalarımla çalışmaktansa bir desen kursuna giderek harcasaydım çok çok daha iyi yerlere gelirdim eminim. İllüstrasyon, grafik tasarım, endüstriyel tasarım kısacası tasarım anlamında herşeyin başı bu desen kursundan geçiyor. Sözü fazla uzatmayayım, İllüstratörlüğe ya da herhangi bir tasarım dalına heves ettiyseniz ve kariyer hedefiniz bu yönde ise kesinlikle bir desen kursuna gitmeniz gerekir. Kursum çizgievi'nden çok çok memnunum ve buraya ilk yüklediğim işleri hatırlayanlar şimdiki işlerimle kıyaslarlarsa kursun ne kadar faydalı olduğunu daha iyi anlayacaklardır.

Dijital işlerimden de geleneksel medya kullanarak yaptığım işlerden de birkaçını paylaşıyorum, umarım beğenirsiniz İllüstrasyonlarım - Eren AKINCI

Suluboya 1 :

Suluboya 2 :

Suluboya 3 :

Dijital illüstrasyon 1 :

Dijital illüstrasyon 2 ( Sevdiğim müzik grubunun vokali; Albert Kuvezin / Yat-kha ):

Son olarakta nasıl bir yol izlediğimi merak edenler için şöyle bir resim hazırladım ;

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

byhemsinli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byhemsinli(25)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok başarılı çalışmalar elinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
walle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

walle

Öğrenci (Diğer) / Bitlis

Alt 02-03-2013 #3
Hepsi birbirinden güzel, elinize sağlık.
Benim bir sorum olacak,

dijital olarak boyarken sizce önce siyah beyaz gölgelendirip sonramı rengi vermek daha iyidir yoksa direk renklere gölge vererek mi?

İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

youngman_3736(27)

Ressam / İstanbul

Alt 02-03-2013 #4
çok başarılı çalışmalar elinize sağlık.
Çok teşekkürler.

Hepsi birbirinden güzel, elinize sağlık.
Benim bir sorum olacak,

dijital olarak boyarken sizce önce siyah beyaz gölgelendirip sonramı rengi vermek daha iyidir yoksa direk renklere gölge vererek mi?

İyi çalışmalar.
Öncelikle teşekkür ederim yorumunuz için. Açıkçası belli bir kriter yok, direkt boyayarak ta yaptığım çalışmalar var. Aralarındaki farkı şöyle anlatabilirim ; Siyahbeyaz tonlayıp sonradan boyadığınız işler çok daha detaylı ve kısa sürede bitiyor, ama renkler sizi çok tatmin etmeyebilir. Direkt boyayarak yaptığınız zaman çok daha uzun sürüyor çalışmanın bitmesi, ama çok daha güzel ve canlı renkleri oluyor. Yani işiniz hız gerektiriyorsa siyahbeyaz tonlayıp sonra boyamanız daha mantıklı olacaktır. Umarım yardımcı olabildim.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 03-03-2013 #5
Yönlendirme elbetteki faydalı ama zaten hali hazırda olan yeteneği birazcıkta dürtmek lazım. Uzun zaman olmuştu..Tebrikler ve yeni çalışmalar ile hoş geldiniz tekrardan..
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-03-2013 #6
Çok beğendim..
Tebrikler..

Devamı olur umarım..
Bu mesajdan alıntı yap
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-03-2013 #7
tebrikler çok beğendim sulu boyaları. bayağa ilerleme kaydetmişsin İllüstrasyonlarım - Eren AKINCI karakalemler de varsa görmek isterim.
Bu mesajdan alıntı yap

youngman_3736(27)

Ressam / İstanbul

Alt 18-03-2013 #8
Çok beğendim..
Tebrikler..

Devamı olur umarım..
Çok teşekkürler. Vakit buldukça atarım yenilerini tabii ki. İllüstrasyonlarım - Eren AKINCI
Bu mesajdan alıntı yap

youngman_3736(27)

Ressam / İstanbul

Alt 18-03-2013 #9
tebrikler çok beğendim sulu boyaları. bayağa ilerleme kaydetmişsin İllüstrasyonlarım - Eren AKINCI karakalemler de varsa görmek isterim.
Çok teşekkürler öncelikle İllüstrasyonlarım - Eren AKINCI karakalem desenler bayağı birikti aslında bi düzenleme yapmam lazım ama işten güçten pek vakit kalmıyor. fırsat bulursam elbette onları da paylaşırım İllüstrasyonlarım - Eren AKINCI
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 18-03-2013 #10
Ellerinize sağlık. Çok güzel çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları