Illustrator ''3 Boyutlu Kutu Sunumu Hakkında bilgi arıyorum''

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Illustrator ''3 Boyutlu Kutu Sunumu Hakkında bilgi arıyorum'' Sponsorlu Bağlantılar Ek paket olarak EskoArtworks programından başka, 3 Boyutlu Kutu Sunumu ile ilgili müşteriye sunabileceğimiz Adobe Illustratorda başka bir çözüm yolu varmıdır,?...

ZaferDizer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZaferDizer

Grafiker / İzmir

Alt 10-01-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ek paket olarak EskoArtworks programından başka, 3 Boyutlu Kutu Sunumu ile ilgili müşteriye sunabileceğimiz Adobe Illustratorda başka bir çözüm yolu varmıdır,?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 11-01-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ek paket olarak EskoArtworks programından başka, 3 Boyutlu Kutu Sunumu ile ilgili müşteriye sunabileceğimiz Adobe Illustratorda başka bir çözüm yolu varmıdır,?
Merhaba,

Bu veya bu programı kullanabilirsiniz.

Enfold Eskonun Strata için geliştirmiş olduğu bir yazılımdır, eskonun kendi yazılımından eksiği export seçenekleri kısıtlı olması mesela 3d pdf export edemezsiniz vs. ama işinizi görür,
Fold up da kullanımı basit ve kullanışlıdır, 1 yıldır kullanıyorum işimi fazlası ile görüryor.
umarım faydalı olur.

Kolay Gelsin
Bu mesajdan alıntı yap

ZaferDizer

Grafiker / İzmir

Alt 11-01-2013 #3
Merhaba,

Enfold Eskonun Strata için geliştirmiş olduğu bir yazılımdır, eskonun kendi yazılımından eksiği export seçenekleri kısıtlı olması mesela 3d pdf export edemezsiniz vs. ama işinizi görür,
Fold up da kullanımı basit ve kullanışlıdır, 1 yıldır kullanıyorum işimi fazlası ile görüryor.
umarım faydalı olur.

Kolay Gelsin
teşekkür ederim indirdim dedikleriniz kurdum fakat çalışmıyor trial diye sanırım Illustrator da gösteriyor yüklendiğini hatta simgeside çıkıyor ama Lisanssınız yok diye bir hata veriyor zaten trail program nasıl oluyor anlamadım çözemedim yani..
Bu mesajdan alıntı yap

ZaferDizer

Grafiker / İzmir

Alt 11-01-2013 #4
strata3d programı yükledim şuan mecvut fakat bir türlü kullanmadım aktif hale gelmedi kullanımı hakkında bir bilgin varmı
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 11-01-2013 #5
teşekkür ederim indirdim dedikleriniz kurdum fakat çalışmıyor trial diye sanırım Illustrator da gösteriyor yüklendiğini hatta simgeside çıkıyor ama Lisanssınız yok diye bir hata veriyor zaten trail program nasıl oluyor anlamadım çözemedim yani..
Yaptığınız görsellerin JPG lerini hazırlayın ve sadece Photoshop'u açarak Edit > Free Transform Ve ekteki işaretli olan bölgeyi seçerek kendi kutunuzu kendinizde oluşturabilirsiniz.

Bu mesajdan alıntı yap

ZaferDizer

Grafiker / İzmir

Alt 11-01-2013 #6
Yaptığınız görsellerin JPG lerini hazırlayın ve sadece Photoshop'u açarak Edit > Free Transform Ve ekteki işaretli olan bölgeyi seçerek kendi kutunuzu kendinizde oluşturabilirsiniz.

bana ulaşabilmen mümkünmü ?

[email protected]
Bu mesajdan alıntı yap

ferox

Alt 11-01-2013 #7
Esko dan birtane kullanıcı hesabı açmanız gerekiyor, böyle trial versiyonu kullanabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
bytgrfk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bytgrfk

Grafiker / İstanbul

Alt 04-03-2013 #8
Merhaba,

umarım faydalı olur.

Kolay Gelsin
Merhaba burada bahsettiğiz dosya hangi klasör içersine yükleniyor, nasıl kullanılıyor acaba? yardımcı olursanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap

ferox

Alt 05-03-2013 #9
Merhaba burada bahsettiğiz dosya hangi klasör içersine yükleniyor, nasıl kullanılıyor acaba? yardımcı olursanız sevinirim.
Pc için yükleme yapmadım,

mac için kurulum dosyasını çalıştırdığınız da illustrator eklentiler klasörü içerisine kurulum yapar ,

pc içinde aynısı geçerlidir.
Bu mesajdan alıntı yap
bytgrfk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bytgrfk

Grafiker / İstanbul

Alt 05-03-2013 #10
Pc için yükleme yapmadım,

mac için kurulum dosyasını çalıştırdığınız da illustrator eklentiler klasörü içerisine kurulum yapar ,

pc içinde aynısı geçerlidir.
pc kurulum yaptım ama olmadı sanıyorum beceremedim Illustrator ''3 Boyutlu Kutu Sunumu Hakkında bilgi arıyorum''
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları