Illustrator' Başlamak İstiyorum.Nasıl Başlayabilirim,Tavsiyeniz Nelerdir ?

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Illustrator' Başlamak İstiyorum.Nasıl Başlayabilirim,Tavsiyeniz Nelerdir ? Sponsorlu Bağlantılar Illustrator' Başlamak İstiyorum.Nasıl Başlayabilirim,Tavsiyeniz Nelerdir ?...

Meridian isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Meridian

Öğrenci (Diğer) / Muğla

Alt 25-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gulli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulli(48)

Hiç Biri / Ankara

Alt 25-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bir zamanlar bende Sizin gibiydim
ilk önce proğramın Araçlarını öğrenmeye çalıştım Nedir ne işe yarar nasıl kullanılır vs gibi
Sonra Deneme yanılma yöntemiyle Çiz Kurcala çiz kurcala Yaparak İşi Kavramaya başladım
Takıldığım yerlerde nette Yazılı ve görsel Dökümanlar bularak Hallettim Bazı Eklentileri (Plugin)
Proğrama katarak Kolaylık kattım Ve işin en önemlisi Pes Etmedim Sürekli Kurcaladım Eksiğim olmasına Rağmen Bayağı yol kattettim
Size Acizane Tavsiyem Böyle Kurcala karıştır Kendini proğramla Barıştır, Şiir gibi oldu yavv:giggle:
Bu mesajdan alıntı yap
pathfinders isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pathfinders(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-07-2012 #3
Ceyhun Akgün abimizin A'dan Z'ye illustrator cs3 eğitimiyle öğrenmiştim ben. Gerçekten çok çabuk ilerliyosunuz tavsiye ederim. Eğer freehand biliyosan Freehand'den Illustrator'e geçiş eğitimini al.
Bu mesajdan alıntı yap
emre3232 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emre3232

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 26-07-2012 #4
ben 90 tl ye eğitim seti aldım 1 ay içinde fişek gibi oldum. şimdide after effects öğrencem
sanalöğretimde setler var veya benim derslerim var.

3232emre - YouTube bunların çoğu kendime aittir bazı dersleri kendim yabancı sitelerde resimleri bulup çizimini gösteriyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
beyaz gül isimli Üye şimdilik offline konumundadır

beyaz gül

Grafiker / Manisa

Alt 22-08-2012 #5
Merhaba Illustrator programı kurulumu sizlerde mevcutmudur ben bulup kuramadımda yardımcı olursanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap