İllustrator Bıçak izi

Illustrator - İllustrator Bıçak izi Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar herkese merhaba,aranıza yeni katıldım İstanbul Arel Üniversitesinde 2.sınıf Grafik Tasarım bölümünde okuyorum sizlerin yardımına ihtiyacım oldu bir konuda danışmak istiyorum Arkadaşlar benim Çikolata Kutusu tasarımı ödevim var ...

İllustrator Bıçak izi
Erkmentyle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkmentyle

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

İllustrator Bıçak izi

Alt 22-04-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar herkese merhaba,aranıza yeni katıldım İstanbul Arel Üniversitesinde 2.sınıf Grafik Tasarım bölümünde okuyorum sizlerin yardımına ihtiyacım oldu bir konuda danışmak istiyorum
Arkadaşlar benim Çikolata Kutusu tasarımı ödevim var ölçümlerimi alıp Rectangle Tool ile çizimleri tamamladım ancak bıçak izi konusunda problemlerim var ne gibi ekler yapmalıyım bıçak konusunda hiç ama hiçbir bilgim yok bu şekilde baskıya giderse ne gibi sorunlar olur bıçak izi vermek için herhangi bir video öneriniz var mı arkadaşlar şimdiden çok teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

agit77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agit77(38)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-04-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bıçak izinde ölçüler önemli kapanma katlama kısımları vs.

linkte bıçak izi hazırlaya bileceğiniz bir site var istediğiniz kutu şekline ölçüleri verip bıçak izini pdf olarak indirebilirsiniz.
explorer ile açtım pdf e çevirmedi chorme ile bıçak izini verdi.
umarım işinizi görür.

Templatemaker.nl ? free, custom sized box templates

Arkadaşlar herkese merhaba,aranıza yeni katıldım İstanbul Arel Üniversitesinde 2.sınıf Grafik Tasarım bölümünde okuyorum sizlerin yardımına ihtiyacım oldu bir konuda danışmak istiyorum
Arkadaşlar benim Çikolata Kutusu tasarımı ödevim var ölçümlerimi alıp Rectangle Tool ile çizimleri tamamladım ancak bıçak izi konusunda problemlerim var ne gibi ekler yapmalıyım bıçak konusunda hiç ama hiçbir bilgim yok bu şekilde baskıya giderse ne gibi sorunlar olur bıçak izi vermek için herhangi bir video öneriniz var mı arkadaşlar şimdiden çok teşekkür ederim
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
adobe illustrator