Illustrator İbranice Karakteri Desteklemiyor, Ne Yapmalıyım?

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Illustrator İbranice Karakteri Desteklemiyor, Ne Yapmalıyım? ...

shifty isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shifty(28)

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 16-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bir iş için ibranice bir yazıyı illustrator'a eklemem gerekiyor. Bana word'de metin yollandı ve görebiliyorum ancak illustrator'a ne yaptıysam kopyalayamıyorum. Kopyalayınca içinde çapraz işareti olan kareler görünüyor. Lütfen yardım edin.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 16-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bir iş için ibranice bir yazıyı illustrator'a eklemem gerekiyor. Bana word'de metin yollandı ve görebiliyorum ancak illustrator'a ne yaptıysam kopyalayamıyorum. Kopyalayınca içinde çapraz işareti olan kareler görünüyor. Lütfen yardım edin.
word den pdf kaydedip, daha sonra illustrator a File =>Place komutu ile import

edip,daha sonra object=>Flatten Transparancey

Açılan pencerenden Convert All Text to outlines

uygularsanız ibranice yazıyı illustrator a almış olursunuz fakat artık text özelliği kaybolur.
Bu mesajdan alıntı yap
shifty isimli Üye şimdilik offline konumundadır

shifty(28)

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 16-02-2012 #3
Of dostum çok çok teşekkür ederim ya. İnanılmaz birşey öğrettiniz bana Illustrator İbranice Karakteri Desteklemiyor, Ne Yapmalıyım?
Bu mesajdan alıntı yap