illustrator çelik robot çizimim

İllüstrasyon Çalışmaları - illustrator çelik robot çizimim Sponsorlu Bağlantılar...

Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 28-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yazının ve zeminin Ai de yapıldığı kesin evet ama çelik için aynısözü söylemek zor.Nedeni Ai vektörel tabanlıdır ve keskin hatları daha göz önündedir..Yine de ben çizdim diyorsanız tebrik ederim..Ve tavsiyem görselin ebadını küçültürseniz açılma süresi daha kısa sürer..İyi çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap
donie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

donie

Grafiker / İzmir

Alt 28-01-2009 #3
Güzel çalışma,ancak illustrator çizimi demiş sin baya bi piksel kaybı olmuş sanırım
vektörel bir çalışmaya göre ,yazı çok netken çelik karakterinin pikseli çok düşük gibi.
Bu mesajdan alıntı yap
filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 28-01-2009 #4
emeğine sağlık güzel bir çalışma olmuş illustrator çelik robot çizimim
Bu mesajdan alıntı yap

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2009 #5
valla ben kimseyi nandırmak zorunda değilim çizim tamamiyle bana aitir isteyen olursa ai olrakta paylaşabilirim tamam,yle bi illustrator cizimidir sizin ai ile ilgili gözden kacırdığınız bişeyler var demekki program sizin hükmünüz altındadır hayal edipte veya isteyipte çizemeyeceğiniz şey yoktur

Güzel çalışma,ancak illustrator çizimi demiş sin baya bi piksel kaybı olmuş sanırım
vektörel bir çalışmaya göre ,yazı çok netken çelik karakterinin pikseli çok düşük gibi.
oncelikle teşekkürler illustratorde çizip photoshopta sunumunu hazırladım o yuzden olabilir diye düşünüyorum

emeğine sağlık güzel bir çalışma olmuş illustrator çelik robot çizimim
teşekkürler yorum için
Bu mesajdan alıntı yap

donie

Grafiker / İzmir

Alt 28-01-2009 #6
valla ben kimseyi nandırmak zorunda değilim çizim tamamiyle bana aitir isteyen olursa ai olrakta paylaşabilirim tamam,yle bi illustrator cizimidir sizin ai ile ilgili gözden kacırdığınız bişeyler var demekki program sizin hükmünüz altındadır hayal edipte veya isteyipte çizemeyeceğiniz şey yoktur
ai için gözden kaçırdığımız değil de gözönünde tuttuğumuz şey hatlarınkeskin olması yazı çok net iken karakter pikselleşmiş sadece bunu belirttik hayal edip çizdin sanırım ? eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2009 #7
ai için gözden kaçırdığımız değil de gözönünde tuttuğumuz şey hatlarınkeskin olması yazı çok net iken karakter pikselleşmiş sadece bunu belirttik hayal edip çizdin sanırım ? eline sağlık
hayal edipte cizmekten kastım yapamayacagın cızım yok anlamında bunu anlmanızı beklerdim lütfen yorumları daha düzenli okuyup eleştirilerinizi ve cevaplarınızı buna gore yazın teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap

donie

Grafiker / İzmir

Alt 28-01-2009 #8
hayal edipte cizmekten kastım yapamayacagın cızım yok anlamında bunu anlmanızı beklerdim lütfen yorumları daha düzenli okuyup eleştirilerinizi ve cevaplarınızı buna gore yazın teşekkürler
gayet düzenli okudum ve demek istediğini anladım ancak bu çalışma için sormuştum sorumu ben sanırım sende yanlış anladın:wink:
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 28-01-2009 #9
Ai' de çalışmaya başladığımda İllustrator 5 vardı..Pixelleşme yapamıcağını, programa aykırı olacağını ve bu ayrıntıyı Ai kullanan herkes bilir rüzgarcım. Evet inandırmak zorunda değilsin ama kullanıcılara da ithamda bulunmana anlam veremem..
Bu mesajdan alıntı yap
Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-01-2009 #10
Rüzgar arkadaşımın çizim aşamasını bilenler arasındayım. Çelik kısmının pixelleşip, yazı kısmında olmaması sanırım yazının Photoshop'da yazılmasıyla alakalı. Arkadaşımız Illustrator'de .jpeg olarak kaydettikten sonra yazıyı Photoshop'da yazmış olacak ki Çelik görseli yazıya göre pixel kalmış. Birde bu tarafından olayı düşünseniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
calik, çelik, çizimim, illustrator, robot