illustrator center noktası

Illustrator - illustrator center noktası Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merhaba. İllustratorde dolgu rengi olmayana sedece cizgi rengi verdigim boş bir objem var. fakan ortasındaki center noktası nedir yanlışlıkla üzerindeki diger nesneleri secerken sürekli bu boş objeyide ...

f7nepster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

f7nepster

Grafiker / İstanbul

Alt 03-10-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba.
İllustratorde dolgu rengi olmayana sedece cizgi rengi verdigim boş bir objem var.
fakan ortasındaki center noktası nedir yanlışlıkla üzerindeki diger nesneleri secerken sürekli bu boş objeyide secmiş oluyorum. ben biraz bakındım ama cözümü bulamadım merakımdan soruyorum nedir bu nasıl akldırılır.?
Teşekkürler.
illustrator center noktasıillustrator center noktası
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Byoxe isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Byoxe

Grafiker / Ankara

Dosya16

Merhaba

Alt 08-10-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eğer o kutuyu hiç seçmek istemiyorsan katmanlar üzerinden kilitleyebilirsin yada seçiliyken Ctrl+2 yapabilirsin.
En alta gönder seçeneğide işini görecektir. "Ctrl+Shift+Ğ"
Bunları sormadıysan sadece o noktayı görmek istemiyorum diyorsan "View>Hide Edges (Ctrl+H)"
Bu mesajdan alıntı yap