İllüstratör: Cris Ortega

İllüstrasyon Çalışmaları - İllüstratör: Cris Ortega ...

yorgunella isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 19-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

fiko47 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fiko47

Grafiker / Antalya

Alt 20-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eğer bunlar senin eserinse helal olsun başka birşey demiyorum İllüstratör: Cris Ortega
Bu mesajdan alıntı yap

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2009 #3
eğer bunlar senin eserinse helal olsun başka birşey demiyorum İllüstratör: Cris Ortega
Hayır bunlar "İllüstratör: Cris Ortega" başlığı altında topladığım çalışmalar cris orteganın çalışmalarıdır..
benim çalışmalarım " Yorgunella Çalışmalar " burdadır..
Bu mesajdan alıntı yap
Imperatore34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Imperatore34

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2009 #4
Çalışmalar süper.. Renkler, teknik ve hayalgücü gerçekten enfes.

Ancak dikkatimi birşey çekti belki sizin de çekmiştir. Sanırım Cris Ortega gerçek hayatında bu kıza aşık olmuş İllüstratör: Cris Ortega Yada hayallerinde var ettiği aşkını çizmiş.. Tüm çalışmalarındaki kızların yüz hatları, kaş yapıları, göz yapıları ve dudakları neredeyse aynı.. Sadece renkleri ve tarzları değişik.. Aşkını farklı renk ve tarzlarda, ayrıca farklı mekanlarda çizerek yaşatmış gibi geldi bana.. Tabi bu benim tespitim. Doğru olmayabilir.. İllüstratör: Cris Ortega

Paylaşımın için teşekkürler yorgunella..
Bu mesajdan alıntı yap

yorgunella

Grafiker / İstanbul

Alt 21-02-2009 #5
Çalışmalar süper.. Renkler, teknik ve hayalgücü gerçekten enfes.

Ancak dikkatimi birşey çekti belki sizin de çekmiştir. Sanırım Cris Ortega gerçek hayatında bu kıza aşık olmuş İllüstratör: Cris Ortega Yada hayallerinde var ettiği aşkını çizmiş.. Tüm çalışmalarındaki kızların yüz hatları, kaş yapıları, göz yapıları ve dudakları neredeyse aynı.. Sadece renkleri ve tarzları değişik.. Aşkını farklı renk ve tarzlarda, ayrıca farklı mekanlarda çizerek yaşatmış gibi geldi bana.. Tabi bu benim tespitim. Doğru olmayabilir.. İllüstratör: Cris Ortega

Paylaşımın için teşekkürler yorgunella..
Rica ederim..
Imperatore Haklısınız.. Yüzlerdeki benzerliği bende farketmiştim İllüstratör: Cris Ortega ama teziniz gerçekten çok dikkat çekici.
ama kızlar hep hüzünlü.. ağlıyor bazıları.. illüstratörümüzün enteresan bir hikayesi olmalı İllüstratör: Cris Ortega
Bende size bu enteresan fikrinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim :angel:
Bu mesajdan alıntı yap