Illustrator CS4 3D Gölge Sorunu

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Illustrator CS4 3D Gölge Sorunu Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar ıllustrator programına yeni başladım ve 3d çalışma hazırladım sorunum çalışmanın gölgeleri hep siyah çıkıyor örnek mavi seçiyorum gölge gene siyah resimdende anlaşıldığı gibi Gölgeleri bu resimdeki ...

aeren93 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aeren93

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 27-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar ıllustrator programına yeni başladım ve 3d çalışma hazırladım sorunum çalışmanın gölgeleri hep siyah çıkıyor örnek mavi seçiyorum gölge gene siyah resimdende anlaşıldığı gibi

Gölgeleri bu resimdeki gibi yapmak istiyorum biraz uğraştım ama ne denediysem olmadı zaten daha çok yeniyim bu programda daha önce flash ve photoshop kullanıyodum işte resim

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sinan_ad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sinan_ad

Grafiker / İstanbul

Alt 27-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
3d'yi açtıktan sonra çıkan pencerede more options'u seç. altta black yada none yazan yeri custom olarak ayarla. sol tafarında ufak bir daire göreceksin. onun altındaki 3 kutucuktan ortadakini seçersen yeni bir ışık ekleyecektir. her seçtiğinde bir yenisini daha ekleyebilirsin. bunlarla istediğini yapabilirsin umarım. kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap