Illustrator CS4 en beğendiğiniz yeniliği hangisi?

Illustrator - Illustrator CS4 en beğendiğiniz yeniliği hangisi? Sponsorlu Bağlantılar Bugün itibari ile Adobe CS4 paketini yayınladı. Adobe tüm yazılımlarında CS3'ün getirdiğinden daha fazla yenilik geliştirmiş. Illustratorde ise en beğenilen özellik olarak çoklu sayfa (aynı freehand'deki gibi) gösteriliyor. ...

K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 23-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bugün itibari ile Adobe CS4 paketini yayınladı. Adobe tüm yazılımlarında CS3'ün getirdiğinden daha fazla yenilik geliştirmiş. Illustratorde ise en beğenilen özellik olarak çoklu sayfa (aynı freehand'deki gibi) gösteriliyor. Fakat ben daha çok gradient işlemlerinin etkileşimli yapılmasını daha çok beğendim. Ve tabii ki sonunda olması gereken Renk Ayrımları Önizlemesi (Indesign ve Acrobatta vardı) gelmiş ki bu basılı malzeme tasarımı yapanlar için oldukça önemli bir özellik. Buradan Türkçe olarak Illustrator Cs4'ün yeni özelliklerine bakabilirsiniz. Siz ne diyorsunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tirEdsOuL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tirEdsOuL

Grafiker / Düzce

Alt 23-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bilgilendirme için teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
turruncuuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turruncuuu

Grafiker / İstanbul

Alt 23-09-2008 #3
pc yi kasmasa özellikleri çok iyi ama pcyi açıp kapatırken özellikle epey bi kasıyor...
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 23-09-2008 #4
degrade açısı, degradeye saydamlık verme çoklu sayfa... hepsi güzel çok güzel! teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
mermaid isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mermaid

Grafiker / Antalya

Alt 23-09-2008 #5
Bilgi için çok teşekkürler.Ben pek fazla bilmiyorum bu programı ama öğrenmeye başladım,gerçekten güzel Illustrator CS4 en beğendiğiniz yeniliği hangisi?
Bu mesajdan alıntı yap

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 23-09-2008 #6
degrade açısı, degradeye saydamlık verme çoklu sayfa... hepsi güzel çok güzel! teşekkürler
Corel'de uzun zamandır olan bu degrade geliştirmelerini ne zaman illustrator'e ekleyecekler diye düşünüp dururdum Illustrator CS4 en beğendiğiniz yeniliği hangisi?, Bu özellikleri eklemeye devam ederlerse Corel'in işi daha da zorlaşacak.
Bu mesajdan alıntı yap
Hande DEMİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hande DEMİR(43)

Grafiker

Alt 23-09-2008 #7
degradelerle ilgili yenilik ve renk ayrımları ön izlemesi işimi kolaylaştıracak özellikler.
çoklu sayfa gibi bir özelliğe ihtiyaç duymuyorum. kimbilir belki CS4 le birlikte alışırım.
Bu mesajdan alıntı yap

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 23-09-2008 #8
degradelerle ilgili yenilik ve renk ayrımları ön izlemesi işimi kolaylaştıracak özellikler.
çoklu sayfa gibi bir özelliğe ihtiyaç duymuyorum. kimbilir belki CS4 le birlikte alışırım.
Çoklu sayfa sistemi eklenmesi ve bunun özellikle Freehand'deki gibi yapılması Freehand kullanıcılarını Illustrator'e çekme yöntemlerinden biri gibi görünüyor.
Bu mesajdan alıntı yap
mermaid isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mermaid

Grafiker / Antalya

Alt 23-09-2008 #9
Çoklu sayfa sistemi eklenmesi ve bunun özellikle Freehand'deki gibi yapılması Freehand kullanıcılarını Illustrator'e çekme yöntemlerinden biri gibi görünüyor.
evet bende ona benzettim
Bu mesajdan alıntı yap
Hande DEMİR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hande DEMİR(43)

Grafiker

Alt 23-09-2008 #10
freehand kullanıcıları çok üzüldüler, biraz mutlu olsunlar tabii Illustrator CS4 en beğendiğiniz yeniliği hangisi?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
beğendiğiniz, cs4, hangisi, illustrator, yeniliği