Illustrator CS5'de hata

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Illustrator CS5'de hata Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar, Adobe Illustrator CS5'de fotoğraftaki gibi font sorunu çıkarıyor. Yinede dosyayı aç diyorum ancak açmıyor. Neden kaynaklanıyor olabilir lütfen yardım Acil bir iş. Ve dosyayı ben oluşturdum ...

Illustrator CS5'de hata
ebomerut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebomerut

Grafiker / İstanbul

Illustrator CS5'de hata

Alt 24-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,
Adobe Illustrator CS5'de fotoğraftaki gibi font sorunu çıkarıyor. Yinede dosyayı aç diyorum ancak açmıyor. Neden kaynaklanıyor olabilir lütfen yardım Illustrator CS5'de hata Acil bir iş. Ve dosyayı ben oluşturdum yine Illustrator'de, aynı bilgisayarda. Şimdi açmıyor. Dosya boyutu 408 MB.
( Fotoğrafı bir türlü yükleyemedim. Font Problems diye bir hata veriyor. Open diyorum, normalde açması lazım ama açmıyor dosyayı.)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 24-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaşlar,
Adobe Illustrator CS5'de fotoğraftaki gibi font sorunu çıkarıyor. Yinede dosyayı aç diyorum ancak açmıyor. Neden kaynaklanıyor olabilir lütfen yardım Illustrator CS5'de hata Acil bir iş. Ve dosyayı ben oluşturdum yine Illustrator'de, aynı bilgisayarda. Şimdi açmıyor. Dosya boyutu 408 MB.
( Fotoğrafı bir türlü yükleyemedim. Font Problems diye bir hata veriyor. Open diyorum, normalde açması lazım ama açmıyor dosyayı.)
Merhaba,

sorunu çözebildiniz mi?
Bu mesajdan alıntı yap
ebomerut isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ebomerut

Grafiker / İstanbul

Alt 24-08-2015 #3
Merhaba,

sorunu çözebildiniz mi?
Evet, çözdüm çok şükür.
Bu mesajdan alıntı yap