illustrator da web tasarımı

Web Tasarımı - illustrator da web tasarımı ...

tsoguzhan61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tsoguzhan61

Öğrenci (Diğer) / Trabzon

Alt 05-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

illustrator da web tasarımı yapılır mı arkadaşlar?bu konu hakkında bilgi alabilir miyim?teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hataman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hataman(44)

Webmaster / Balıkesir

Alt 06-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle neden illustratorla web tasarımı yapmak istiyorsunuz? İllustrator bu iş için yapılmış bir program değildir. Web siteniz için kullanacağınız tasarımı photoshopla çizip html e aktarabilirsiniz. Aktarım işi için bilgi düzeyinize göre, dreamveawer yada notepad gibi bir çok programı kullanabilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap

tsoguzhan61

Alt 07-02-2011 #3
fireworkste şablonu yapıyorum,slice lıyorum ve dreamweaver a aktarıyorum.fakat fireworkste oluşturduğum şablonu yakınlaştırdığımda görüntüde bozulmalar oluyor?bunu nasıl engelleyebilirim?yani bozulmaları engellemek için vektörel bir tasarım yapabilir miyim?
Bu mesajdan alıntı yap
hataman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hataman(44)

Webmaster / Balıkesir

Alt 07-02-2011 #4
Bozulmaların sebebi nedir anlayamadım ama photoshop u denemenizi öneririm.
Bu mesajdan alıntı yap

tsoguzhan61

Alt 07-02-2011 #5
çözünürlükle ilgilimi bilmiyorum,sayfayı 72 dpi yapıyorum.fireworks çok kullanışlı tasarım için ama böyle bir sorun yaşadım işte.teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
HisarMedya isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HisarMedya

Webmaster / Ankara

Alt 07-02-2011 #6
arkadaş tablolarla çalış herzaman ve araya bozulan yere sen kendin ufak bir png tasarlaman lazım transparan yada çizdiğin renge uygun
Bu mesajdan alıntı yap