illustrator de kaydetme sorunu :(

Illustrator - illustrator de kaydetme sorunu :( Sponsorlu Bağlantılar mrb. illustrator programını ilk defa kullanmaya başladım fakat hiçbir formatta çalışmalarımı kaydedemiyorum "bilinmeyen bir hata oluştu" diye bir uyarı penceresi açılıyor bunun nedeni ne olabilir? Ama daha önce ...

neriman1_8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neriman1_8

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 01-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

mrb. illustrator programını ilk defa kullanmaya başladım fakat hiçbir formatta çalışmalarımı kaydedemiyorum "bilinmeyen bir hata oluştu" diye bir uyarı penceresi açılıyor bunun nedeni ne olabilir? Ama daha önce bu programda yapılmış çalışmalar açılıyor kaydetmede yapabiliyorum.
Yardımcı olursanız çok sevinirim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

krallls42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

krallls42

Grafiker / Konya

Alt 01-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sorununuzla bende daha önce karşılaştım ama bir çözüm bulamadım sil baştan çalışmalarımı yaptığım zman oldu ama siz bir de .eps fprmatında ecpor etmeyi bir deneyin umarım sorununuz çözülür

özür dilerim yazımı kontrol etmemişim .tif formatında export etmeyi deneyim daha sonra bir restart yapın deneyin umarım olur
Bu mesajdan alıntı yap
neriman1_8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neriman1_8

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 02-05-2010 #3
Teşekkürler oldu illustrator de kaydetme sorunu :(ama sanırım kesin çözüm tekrar yüklemek olacak
Bu mesajdan alıntı yap