Illustrator de Renk Kanallarını Görmek

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Illustrator de Renk Kanallarını Görmek ...

mettini isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mettini

Grafiker / Bursa

Alt 19-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Illustrator de renk kanallarını ayrı ayrı görebiliyor muyuz? Photoshop Channel panelinde C-M-Y-K renk kanallarını ayrı ayrı görüntüleyebiliyorum.

Örneğin: Tek renk bi logo yapmamız lazım. Renk değeri olarak siyah sadece K=100 mü? Bunu gözlemlemek için ne yapmalıyım?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 19-07-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Programı açtığınızda ekranın sağ tarafında Color paletinin olması gerekir. Çıkmaz ise üst panelden window > color oda çıkmaz ise standart kısayolu F6.
Bu mesajdan alıntı yap
ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 19-07-2012 #3
Illustrator de renk kanallarını ayrı ayrı görebiliyor muyuz? Photoshop Channel panelinde C-M-Y-K renk kanallarını ayrı ayrı görüntüleyebiliyorum.

Örneğin: Tek renk bi logo yapmamız lazım. Renk değeri olarak siyah sadece K=100 mü? Bunu gözlemlemek için ne yapmalıyım?
Window>Separations Preview

işinize yarayabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
pathfinders isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pathfinders(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-07-2012 #4
Photoshop taki channel in illustratordeki tam karşılığı "Separations Preview" dir.
windows/Separations Preview
Bu mesajdan alıntı yap