Illustrator de Resim Boyama LÜtfen Yardım

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Illustrator de Resim Boyama LÜtfen Yardım ...

mexzar18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mexzar18

Grafiker / İstanbul

Dosya19

Alt 06-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar Illustrator ve photoshop da bir çok çalışma yapıyorum çizebiliyorum vektörel bir biçimde fakat boyama yaptığımda resimin yapmacık olduğu çok açık ortada oluyor bariz bir şekilde hemde.bazı arkadaşların Illustrator çalışmalarına bakıyorum aşırı gerçekci renk geçişleri fln bunu yapabilmek için tablet mi almam gerekiyor bana yardımcı olun yada iyi boyama yapabilen varsa bi video upload edebilrmi rarlayıp çok sevinirim videolu bi anlatım olursa
Şimdiden saolun.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mexzar18

Grafiker / İstanbul

Alt 06-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
konuyu gören arkadaşlar bilginiz varsa lütfen yorumlarınızı ekleyin tavsiyelere ihtiyacm var
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-05-2010 #3
Adobe Illustrator Dersleri: Illustratorle Vişne Çizimi

örneklerden biri, çok severim ben bu dersi. Illustrator de Resim Boyama LÜtfen Yardım
Bu mesajdan alıntı yap

mexzar18

Grafiker / İstanbul

Alt 07-05-2010 #4
evet en azından fikir edinmemi sağladı saol Illustrator de Resim Boyama LÜtfen Yardım ama videolu anlatımlı başka çalışmalarda bulursam çok iyi olcak halen arayış içindeyim
Bu mesajdan alıntı yap