illustrator de şeffaf daire

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - illustrator de şeffaf daire Sponsorlu Bağlantılar merhaba; illustrator de daire veya kare vs. yapıyorum bir nesnenin altına koyduğumda altındaki kayboluyor üstteki daire beyaz oluyor. c0m0y0k0 yaptığımda böyle oluyor. Tamamen içini boş yapmak istiyorum ne ...

PowerClip isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PowerClip

Grafiker / Adana

Alt 23-07-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba; illustrator de daire veya kare vs. yapıyorum bir nesnenin altına koyduğumda altındaki kayboluyor üstteki daire beyaz oluyor. c0m0y0k0 yaptığımda böyle oluyor. Tamamen içini boş yapmak istiyorum ne yapmalıyım??
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 23-07-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhaba; illustrator de daire veya kare vs. yapıyorum bir nesnenin altına koyduğumda altındaki kayboluyor üstteki daire beyaz oluyor. c0m0y0k0 yaptığımda böyle oluyor. Tamamen içini boş yapmak istiyorum ne yapmalıyım??

Bu mesajdan alıntı yap
PowerClip isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PowerClip

Grafiker / Adana

Alt 23-07-2011 #3
oo zahmet olmuş ama gerekliydi dostum çok teşekkür ederim. İllustratöre yeni başlıyorum corelden hiç vaktim kalmıyordu. Çok çok teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap