Illustrator de Snap to object özelliği yok mu?

Illustrator Dersleri - Illustrator de Snap to object özelliği yok mu? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar ıllustratorde corel de olduğu üzere snap to object özelliği yok mu?Her ne kadar wiew menüsünde snapto point var ama şiddeti o kadar düşük ki o çekmeyi ,yapıışmayı ...

kasapcarlos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasapcarlos

Grafiker / İstanbul

Alt 28-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ıllustratorde corel de olduğu üzere snap to object özelliği yok mu?Her ne kadar wiew menüsünde snapto point var ama şiddeti o kadar düşük ki o çekmeyi ,yapıışmayı hissetmiyorsunuz dolayısı ile bir verim alamadım.Bu konuda paylaşımlarınızı bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 28-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar ıllustratorde corel de olduğu üzere snap to object özelliği yok mu?Her ne kadar wiew menüsünde snapto point var ama şiddeti o kadar düşük ki o çekmeyi ,yapıışmayı hissetmiyorsunuz dolayısı ile bir verim alamadım.Bu konuda paylaşımlarınızı bekliyorum...
malesef.... bende o özelik çok arıyordum ... ama bulamadım....
Bu mesajdan alıntı yap
kasapcarlos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasapcarlos

Grafiker / İstanbul

Çözüm Smart Quide

Alt 28-03-2009 #3
malesef.... bende o özelik çok arıyordum ... ama bulamadım....
Arkadaşlar olayı çözdüm.Her ne kadar ıllustratorde corel de olduğu üzere direk snap to object şeklinde bir seçenek olmasada ıllustratorde ona denk gelen wiew menüsü altında smart guide seçeneği var onu aktif ederseniz objelerin birbirine yapışması sağlanabiliyor.Umarım işinizi görür.
Bu mesajdan alıntı yap
tkosemm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tkosemm

Grafiker / Eskişehir

Alt 15-04-2011 #4
teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
ahmetsergen35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetsergen35

Grafiker / İzmir

Alt 08-05-2011 #5
var