illustrator deki efekt veya degradeli bir çizimi sıfır hatayla freehand e cekebilirmi

İllüstrasyon Çalışmaları - illustrator deki efekt veya degradeli bir çizimi sıfır hatayla freehand e cekebilirmi ...

illustrator deki efekt veya degradeli bir çizimi sıfır hatayla freehand e cekebilirmi
ysfcsgn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ysfcsgn

Grafiker / İstanbul

Alt 01-10-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

illustratörde efekt veya degrade verilmis bir objeyi sıfır hatayla :worried:freehand e alabilirmiyiz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

motorize_deli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

motorize_deli

Grafiker / İstanbul

Alt 02-10-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
alırsın fakat doküman yoğunluğuna göre düzgün gelebilirdeee gelmeyebilirde. Fakat büyük oranlada renklerde de sorun yaşacaksın!
Bu mesajdan alıntı yap
tdogan86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tdogan86(31)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 02-10-2009 #3
evet motorize arkadaşa katılıyorum. hata yaşama olasılığın var. çekebilmek için illustratorde açıp farklı kaydetten illustrator 8 formatında kaydetmen gerekiyor.
Bu mesajdan alıntı yap
seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 02-10-2009 #4
sıfır hatayla alman çok zor çünkü illustrator ile freehand porgramlarının degrade uygulama mantığı birbirinden farklıdır. illustrador kesitler halinde degrade atar freehand ise bütün halinde. dolayısıyla illustratorde yapılmış degradeli bir çalışmayı freehand programını aktarırsan degradeli bölümler baklava dilimleri gibi kesik kesig gelecektir. bunu düzelme yolunu ben bulamadım ama eğer bulursan bizide bilgilendir.
Bu mesajdan alıntı yap