İllustrator Döküman

Illustrator - İllustrator Döküman ...

İllustrator Döküman
ozyuksek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozyuksek

Grafiker / Kocaeli

İllustrator Döküman

Alt 29-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar
Illustrator CS6 kullanıyorum ve bugün karşılaştığım bir sorunu sizlerle paylaşacağım yaptığım çalışmayı jpeg kaydettiğim zaman etrafında boş beyaz döküman haricinde bir alanıda kaydediyor.Daha sonra sayfayı uzaklaştırdım ve bir tane daha çerçeve oldugunu farkettim koyu gri alanlı bir çerçevce onun arkasında da ıllustratorunun kendi gri alanı var ve sanırım bu koyu gri alandan dolayı bu şekilde kaydediyor bu sorun hakkında bilgisi olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

hakanyazlik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakanyazlik

Grafiker / İstanbul

Alt 29-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar
Illustrator CS6 kullanıyorum ve bugün karşılaştığım bir sorunu sizlerle paylaşacağım yaptığım çalışmayı jpeg kaydettiğim zaman etrafında boş beyaz döküman haricinde bir alanıda kaydediyor.Daha sonra sayfayı uzaklaştırdım ve bir tane daha çerçeve oldugunu farkettim koyu gri alanlı bir çerçevce onun arkasında da ıllustratorunun kendi gri alanı var ve sanırım bu koyu gri alandan dolayı bu şekilde kaydediyor bu sorun hakkında bilgisi olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

export ederken format bölümünün altında bir kutucuk var (Use Artboards) onu işaretle
Bu mesajdan alıntı yap
ozyuksek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozyuksek

Grafiker / Kocaeli

Alt 30-09-2014 #3
Çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap