illustrator fırça silik olması

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - illustrator fırça silik olması Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar merhaba mesela ben fırçayla birşey çizerken yarısı çıkmıyo ama tıklamayı bırakınca yani çizgiyi çekince çıkıyo bunu nasıl halledebiliriz şimdiden teşekkürler.....

b2h isimli Üye şimdilik offline konumundadır

b2h

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 18-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar merhaba mesela ben fırçayla birşey çizerken yarısı çıkmıyo ama tıklamayı bırakınca yani çizgiyi çekince çıkıyo bunu nasıl halledebiliriz şimdiden teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yontucu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yontucu(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Eğer yaşadığın problemin ekran fotoğrafını çekebilirsen daha iyi yardımcı olabilirim ?
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 20-06-2012 #3
arkadaşlar merhaba mesela ben fırçayla birşey çizerken yarısı çıkmıyo ama tıklamayı bırakınca yani çizgiyi çekince çıkıyo bunu nasıl halledebiliriz şimdiden teşekkürler..
Sadece Ai için değil PS içinde geçerli bir durumdur..Fırçanızın ebadı büyüktür. Makinanınızın RAM'i de yetersiz kalıyordur.. Makul boyutlarda brush kullanırsanız sorun olmaz.
Bu mesajdan alıntı yap