illustrator göz ve dudak çizim deneme

İllüstrasyon Çalışmaları - illustrator göz ve dudak çizim deneme ...

kensay isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kensay

Hiç Biri / İstanbul

Dosya16

Alt 20-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,

Bugün aylak vaktim çoktu Boş duranı Allah sevmez dedim ve ilk defa illustrator da göz ve dudak çizmeye çalıştım.Kendimi bu konuda çok geliştirmem lazım biliyorum en başta yüzün anatomisini öğrenmeliyim tabi ki ama ilk çalışmamı da sizlerle paylaşmak istedim..

Geliştirici yorumlarınız rica olunur ..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 21-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İlk sefer için fena olmamış. Bence ilk el atman gereken nokta burun illustrator göz ve dudak çizim deneme İyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
hzlgtmz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hzlgtmz

Grafiker / İstanbul

Alt 21-09-2012 #3
yüzü hangi açıdan çizecekseniz o açıda burun göz dudak duruşlarının nasıl olduğuna dikkat etmelisiniz. Göz, dudak tamam da burun üzerinde çalışmalısınız, ama bir ilk için gerçekten iyi çalışma illustrator göz ve dudak çizim deneme
Bu mesajdan alıntı yap

kensay

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-09-2012 #4
İlk sefer için fena olmamış. Bence ilk el atman gereken nokta burun illustrator göz ve dudak çizim deneme İyi çalışmalar.
illustrator göz ve dudak çizim deneme Teşekkür ederim .. Başta da belirttim yüz anatomisi hiç bilmiyorum aslında çizerken aklımda güzel bir tasarım vardı yarısına gözlük takacaktım kızın ve daha bir kaç birşeyillustrator göz ve dudak çizim deneme Ama nerdee illustrator göz ve dudak çizim deneme iki gözü yan yana çizdim resmen şaşı oldu illustrator göz ve dudak çizim denemeEl atacağım burun konusuna da illustrator göz ve dudak çizim deneme

yüzü hangi açıdan çizecekseniz o açıda burun göz dudak duruşlarının nasıl olduğuna dikkat etmelisiniz. Göz, dudak tamam da burun üzerinde çalışmalısınız, ama bir ilk için gerçekten iyi çalışma illustrator göz ve dudak çizim deneme
Teşekkür ederim düşünceniz için evet haklısınız.. İnşallah sonraki aşamalarda daha güzel işler çıkarırım.Hep birlikte yorumlarız illustrator göz ve dudak çizim deneme
Bu mesajdan alıntı yap

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 21-09-2012 #5
illustrator göz ve dudak çizim deneme Teşekkür ederim .. Başta da belirttim yüz anatomisi hiç bilmiyorum aslında çizerken aklımda güzel bir tasarım vardı yarısına gözlük takacaktım kızın ve daha bir kaç birşeyillustrator göz ve dudak çizim deneme Ama nerdee illustrator göz ve dudak çizim deneme iki gözü yan yana çizdim resmen şaşı oldu illustrator göz ve dudak çizim denemeEl atacağım burun konusuna da illustrator göz ve dudak çizim deneme

Teşekkür ederim düşünceniz için evet haklısınız.. İnşallah sonraki aşamalarda daha güzel işler çıkarırım.Hep birlikte yorumlarız illustrator göz ve dudak çizim deneme
Sana nazicane tavsiyem; karakalem çalış. İşin sırrı orada illustrator göz ve dudak çizim deneme Yeni çalışmalarını bekliyoruz.
Bu mesajdan alıntı yap

kensay

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-09-2012 #6
Haklısın bir kitap alayım bakalım neler çıkacak ortaya illustrator göz ve dudak çizim deneme olmazsa kurs alırım illustrator göz ve dudak çizim deneme
Bu mesajdan alıntı yap

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 21-09-2012 #7
Biryerleden başla karakaleme. Eminim çok çok faydası olacaktır.
Bu mesajdan alıntı yap