İllustrator hakkında yardım

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - İllustrator hakkında yardım Sponsorlu Bağlantılar Öncelikle yalnış bir yerde açtıysam özür diliyorum.Ancak yaklaşık 5 dk sitede vakit geçirdikten sonra artık buraya açmak zorunda kaldım. Benim sizlerden istediğim yardım şu, Adobe illustrator cs 5 ...

ismetdesign isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ismetdesign

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 12-03-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Öncelikle yalnış bir yerde açtıysam özür diliyorum.Ancak yaklaşık 5 dk sitede vakit geçirdikten sonra artık buraya açmak zorunda kaldım.

Benim sizlerden istediğim yardım şu,

Adobe illustrator cs 5 kullanıyorum bir futbol takımı için logo tasarlıyacağım ancak illustratorla tanışalı birkaç gün oluyor ve bilgim fazla yok.Öncelikle aşşağıdaki resimdeki şekili nasıl yapabilirim?

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 12-03-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Illustratorda pen tool kullanarak çizebilirsiniz.

Aşağıda pen tool kullanımı hakkında genel fikir alabileceğiniz ufak bir video ekliyorum :

Yok bu beni kesmez ben Illustratoru öğrenmek istiyorum diyorsanız:

http://www.grafikerler.net/illustrat...ml#post1143141

yukarıdaki linkten veya genelleme olarak http://www.grafikerler.net/illustrat...leri-f220.html
Bu mesajdan alıntı yap
dizaynator isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dizaynator

Grafiker / İstanbul

Alt 19-06-2013 #3
mrb ,
illustratorde sayfa içindeki aynı keliemelerin hepsini bold ve italik olark değiştirmek istiyorum bunları toplu olarak seçip nasıl değiştirebiliriz
Bu mesajdan alıntı yap