İllustrator Kayıt Sonrası Arkaplan Sorunu

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - İllustrator Kayıt Sonrası Arkaplan Sorunu Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar illustratorde yeniyim ve bana sıkıntı yaratan konuyu sizlere danışmak istedim. Sorun şu ki kartvizit tasarımımda tüm tasarım bittikten sonra çalışmayı kaydediyorum ve kullandığım grafikleri sildiğimde karşıma çıkan ...

Stumm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Stumm

Webmaster / İzmir

Alt 03-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar illustratorde yeniyim ve bana sıkıntı yaratan konuyu sizlere danışmak istedim. Sorun şu ki kartvizit tasarımımda tüm tasarım bittikten sonra çalışmayı kaydediyorum ve kullandığım grafikleri sildiğimde karşıma çıkan sorun şu oluyor;

Aslında normal olması gereken ise şudur;

Evet aslında anlaşıldığı üzere sorun arkaplanda kullandığım background_GRAY.psd dosyasını silmiş olmam.. Fakat sonuçta bunu baskıya da ikisi bir arada yollayamam. Bu arkaplanı nasıl entegre hale getirebilirim. Muhtemelen Photoshop daki gibi Flatten benzeri bir işlem olsa gerek. Bu konuda bana yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim.. Şimdiden yardımcı olan veya olmaya çalışan arkadaşlara teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 03-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar illustratorde yeniyim ve bana sıkıntı yaratan konuyu sizlere danışmak istedim. Sorun şu ki kartvizit tasarımımda tüm tasarım bittikten sonra çalışmayı kaydediyorum ve kullandığım grafikleri sildiğimde karşıma çıkan sorun şu oluyor;

Aslında normal olması gereken ise şudur;

Evet aslında anlaşıldığı üzere sorun arkaplanda kullandığım background_GRAY.psd dosyasını silmiş olmam.. Fakat sonuçta bunu baskıya da ikisi bir arada yollayamam. Bu arkaplanı nasıl entegre hale getirebilirim. Muhtemelen Photoshop daki gibi Flatten benzeri bir işlem olsa gerek. Bu konuda bana yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim.. Şimdiden yardımcı olan veya olmaya çalışan arkadaşlara teşekkür ederim.
Merhaba;

Resmi embed edersen sorunu çözmüş olursun,

"Fakat sonuçta bunu baskıya da ikisi bir arada yollayamam"
demişsiniz aksine resmi embed etmeden linkli olarak ta gönderebilirsiniz.
çalışmanızın içerisinde onlarca belki yüzlerce resim kullandığınızı düşünürsek ve hepsini embed lerseniz dosya boyutu artacaktır.

Bu mesajdan alıntı yap
Stumm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Stumm

Webmaster / İzmir

Alt 03-03-2012 #3
Çok teşekkür ederim yardımınız için.. Aslında dün çalışmayı EPS olarak kaydettiğimde böyle bir sorunun olmadığını farkettim. Bu benim sorunumu çözmüş olurmu yada kalite bazında bana sıkıntı yaratır mı acaba?
Bu mesajdan alıntı yap