Illustrator Öğreniyoruz : Object 15 >> Path : Join , Average , Outline vs ..... )

Illustrator - Illustrator Öğreniyoruz : Object 15 >> Path : Join , Average , Outline vs ..... ) ...

Illustrator Öğreniyoruz : Object 15 >> Path : Join , Average , Outline vs ..... )
Angelus884 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Angelus884(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[COLOR="Red"]Illustrator Öğreniyoruz : Object 15 >> Path : Join , Average , Outline Stroke ,Offset Path , Simplify , Add / Remove Anchor Points , Divide Objects Below , Split İnto Grid , Clean Up ...[/COLOR]

Arkadaşlar tüm Path seçeneklerini bu konuda bulabilirsiniz iyi çalışmalar herkese ...

Illustrator Öğreniyoruz : Object 15 >> Path : Join ve Kum Saati yapıyoruz

Illustrator Öğreniyoruz : Object 15 >> Path : Average

Illustrator Öğreniyoruz : Object 15 >> Path : Outline Stroke

Illustrator Öğreniyoruz : Object 15 >> Path : Offset Path

Illustrator Öğreniyoruz : Object 15 >> Simplify

Illustrator Öğreniyoruz : Object 15 >> Path : Divide Objects Below

Illustrator Öğreniyoruz : Object 15 >> Path : Add / Remove Anchor Points , Split İnto Grid , Clean Up

Illustrator Öğreniyoruz : Object 16 >> Blend
Illustrator Öğreniyoruz : Object 21 >> Clipping Mask
Illustrator Öğreniyoruz : Object 22 >> Compound Path ( Kol Saati yapıyoruz )
Illustrator Öğreniyoruz : Ramazan İmsakiyesi yapımı ( resimler düzeltilmiştir )
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

asit isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asit

Webmaster / Ankara

Alt 04-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok teşekkürler devamını bekliyorum yeni öğrenen biri olarak çok işime yaradı
Bu mesajdan alıntı yap

Angelus884(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-09-2008 #3
işine yaradığına sevindim inşallah zamanla yeni dersler eklenecek ...
Bu mesajdan alıntı yap
Ali Emre isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ali Emre(27)

Webmaster / İzmir

Alt 04-09-2008 #4
Teşekkürler Angelus sayende ill kurdu olup çıkacağız.Repleri cebinde bil Illustrator Öğreniyoruz : Object 15 >> Path : Join , Average , Outline vs ..... ) :artipuan:
Bu mesajdan alıntı yap
emreyar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emreyar

Grafiker / Konya

Alt 04-09-2008 #5
emeğinize sağlık faydalı oldu
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-09-2008 #6
çizimler teknik çizim tabanlı son derece profesyonelce yapılmış eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

Angelus884(34)

Grafiker / İstanbul

Alt 04-09-2008 #7
Teşekkürler Angelus sayende ill kurdu olup çıkacağız.Repleri cebinde bil Illustrator Öğreniyoruz : Object 15 >> Path : Join , Average , Outline vs ..... ) :artipuan:
İnşallah Ali Emre hepimiz Ai profesörü oluruz . rep için ayrıca teşekkürler Illustrator Öğreniyoruz : Object 15 >> Path : Join , Average , Outline vs ..... )

emeğinize sağlık faydalı oldu
faydalı olduğuna sevindim ...

çizimler teknik çizim tabanlı son derece profesyonelce yapılmış eline sağlık.
teşekkürler elimden geldiğince basit ve anlaşılır şekilde anlatmaya çalışıyorum . çizimleri yaparkende bazen kum saati bazende kol saati çıkıyor ortaya Illustrator Öğreniyoruz : Object 15 >> Path : Join , Average , Outline vs ..... )
Bu mesajdan alıntı yap
Meantim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Meantim

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 12-10-2009 #8
Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
HALİMİYE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HALİMİYE

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 23-10-2009 #9
arkadaslar bana ıllustrator menusunun acıklamaları lazım lutfen yardımcı olurmusunuz
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
average, illustrator, join, object, outline, path, öğreniyoruz