illüstratör olarak freelance veya tam zamanlı iş arıyorum..

Sonuçlanan İlanlar - illüstratör olarak freelance veya tam zamanlı iş arıyorum.. Sponsorlu Bağlantılar İlan sonuçlanmıştır. yunusmeyra isimli üyeden Alıntı üsküdarda oturuyorum..çocuk kitapları ve çizgi öyküler,dergi ve kitap resimlemeleri konusunda çalışabileceğim(tam zamanlı-kadrolu olabileceği gibi tercihen freelance-anlaşmalı) ajans,yayınevi veya serbest projeler arıyorum.. elektronik ...

yunusmeyra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yunusmeyra

Ressam / İstanbul

Alt 18-11-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İlan sonuçlanmıştır.
illüstratör olarak freelance veya tam zamanlı iş arıyorum..üsküdarda oturuyorum..çocuk kitapları ve çizgi öyküler,dergi ve kitap resimlemeleri konusunda çalışabileceğim(tam zamanlı-kadrolu olabileceği gibi tercihen freelance-anlaşmalı) ajans,yayınevi veya serbest projeler arıyorum..
elektronik posta adresime göndereceğiniz mesaj ve tekliflerinize işlerimden örnekleri ve cv dosyamı gödereceğim..tarmun @ gmail.com
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 18-11-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
illüstratör olarak freelance veya tam zamanlı iş arıyorum..illüstratör olarak freelance veya tam zamanlı iş arıyorum..illüstratör olarak freelance veya tam zamanlı iş arıyorum..illüstratör olarak freelance veya tam zamanlı iş arıyorum..

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

yunusmeyra isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yunusmeyra

Ressam / İstanbul

Alt 26-10-2015 #3
İlan sonuçlanmıştır.

Tags
illüstratör freelance