illustrator pdf kaydetme

Illustrator - illustrator pdf kaydetme Sponsorlu Bağlantılar Selam arkadaşlar, bir sorum olacak illustrator 5.5 kullanıyorum, çalışmalarım genelde büyük ölçekli oluyor, bunları baskıya pdf olarak göndermek için, minimum dosya büğüklüğü ve maximum kaliteyle nasıl kaydedebilirim, Teşekkürler......

illustrator pdf kaydetme
anilmortas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anilmortas

Grafiker / İstanbul

Dosya23

illustrator pdf kaydetme

Alt 10-01-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaşlar, bir sorum olacak illustrator 5.5 kullanıyorum, çalışmalarım genelde büyük ölçekli oluyor, bunları baskıya pdf olarak göndermek için, minimum dosya büğüklüğü ve maximum kaliteyle nasıl kaydedebilirim, Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 10-01-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bende aynı sorunu yaşıyorum, örneğin 5 sayfalık bir iş 100 mb ise, gönderdiğim işi bana motajı yapan geri gönderdiğinde 10 mb oluyor. Çözemedim illustrator pdf kaydetme

Ben resimleri pikselleştiriyorum , böylece bazı çalışmalarda boyut neredeyse yarıya düşüyor. Onun dışında başka yöntemi varsa, öğrenirsek iyi olur.
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 10-01-2014 #3
1. Kullanmış olduğunuz fotoğraf ve diğerlerini kesinlikle embetlemeden pdf yapın

2. PDF formatı olarak : X-3: 2002 kullanıyorum
Compatibility bölümünü ne kadar bir üst sürüm seçersek dökümanımızın sıkıştırma oranı o kadar iyi olacaktır

illustrator pdf kaydetme
Bu mesajdan alıntı yap

anilmortas

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2014 #4
1. Kullanmış olduğunuz fotoğraf ve diğerlerini kesinlikle embetlemeden pdf yapın

2. PDF formatı olarak : X-3: 2002 kullanıyorum
Compatibility bölümünü ne kadar bir üst sürüm seçersek dökümanımızın sıkıştırma oranı o kadar iyi olacaktır

illustrator pdf kaydetme

Anladım çok teşekkür ederim illustrator pdf kaydetme
Bu mesajdan alıntı yap

anilmortas

Grafiker / İstanbul

Alt 10-01-2014 #5
Anladım Teşekkür ederim illustrator pdf kaydetme
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 10-01-2014 #6
Çalışmadaki fotoğraflarınız tif olmasın, jpeg olmasın. Eps ya da direk PSD olarak kullanın.
Embed kullanmayın
Offset için x4 kullanın. ( x serisi )

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
neo32 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

neo32

Grafiker / İstanbul

Alt 14-04-2014 #7
Çalışmadaki fotoğraflarınız tif olmasın, jpeg olmasın. Eps ya da direk PSD olarak kullanın.
Embed kullanmayın
Offset için x4 kullanın. ( x serisi )
Merhaba, fotoğrafları eps kaydedin demişsiniz...DSC 2.0 formatlar için kayıt seçeneğiniz nedir ? biliyorsunuz dcs 2.0 fotoğrafların olduğu illustrator dökümanını pdf kaydederken kanalların okuması uzun sürüyor.. ???
Bu mesajdan alıntı yap
Lithos isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Lithos

Matbaacı / İstanbul

Alt 13-02-2015 #8
Ben şu mantığı hala çözemedim. Eski bir freehandci olarak resimler baskıda düzgün çıkması için napardık, 300ppi ve tiff. Peki Illustrator jpeg destekliyor madem ve ben yaptığım işte resimler kullanacağım. Resimlerin baskıda düzgün çıkması*için photoshop ta onları 300 ppi yapmama gerek var mı yok mu ?
Bu mesajdan alıntı yap