İllustrator programı kullanmayi nasıl öğrenebilirim ?

Illustrator - İllustrator programı kullanmayi nasıl öğrenebilirim ? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Ben Illustrator'ü Yeni kullanmaya başladım corelden buna geçince çok zorlanıyormuş insan lütfen bana biraz yardımcı olur musunuz ???? Benimle daha çok ilgilenmek ve daha iyi yardımcı olmak ...

samy. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

samy.

Grafiker / İzmir

Alt 21-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Ben Illustrator'ü Yeni kullanmaya başladım corelden buna geçince çok zorlanıyormuş insan lütfen bana biraz yardımcı olur musunuz ???? Benimle daha çok ilgilenmek ve daha iyi yardımcı olmak isteyen arkadaşlara numaramı ve msn adresimide veririm hiç problem değil yani ama lütfen yardımcı olun yoksa iş yerimde çok büyük sorunlar yaşayacağım... Şimdiden Teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Mehmet28 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet28

Grafiker / İstanbul

Alt 21-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Yetkili eğitim klavuzunu bul ve kullan
Bu mesajdan alıntı yap
samy. isimli Üye şimdilik offline konumundadır

samy.

Grafiker / İzmir

Alt 21-07-2009 #3
Evet Biliyorum ama hiç bişi anlamadım çok karışık ben zaten programı para veripte aldım içinde vardı... Ama anlamadım ne yapabilirim bi yardımcı olun ltfn
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 21-07-2009 #4
Evet Biliyorum ama hiç bişi anlamadım çok karışık ben zaten programı para veripte aldım içinde vardı... Ama anlamadım ne yapabilirim bi yardımcı olun ltfn
ilk önce forum içersinde Adobe İllustrator Araç Paleti dersi var... o dersi uygulayin... artı forum içersinde o program ilgili e-kitap var... onu indirin....

eğer Photoshop kullanıyorsanı Ai az da olsa aynı şey....

ayrıca msn üzerine özel ders istek forum kurallara aykrı... sorunlarınız varsa forum içersinde sorabilirsınız...

forumda çok dersler var.. uygulamalı yaptığınız zaman az da olsa alışacaksınız....
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 21-07-2009 #5
Illustrator
Illustrator Soru ve Sorunlarınız
Illustrator Dersleri

Ve herhangi bir soru yönelttiğinde sana yardımcı olacak çok kişi var. Merak etme, doğru yerdesin.
Bu mesajdan alıntı yap
ces265 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ces265

Öğrenci (Diğer) / İzmir

illustration stili

Alt 20-02-2012 #6
arkadaslar ben bu tip illustrationlar yapmak istiyorum. programi kullanmasini da hic bilmiyorum... illustratoru bu tipte cizimler yapmak icin ogrenmek istiyorum. nerden ve nasil ogrenebilirim... veya sadece bu siteden yardim alarak yapabilir miyim?
Simdiden tesekkurler...
Bu mesajdan alıntı yap
xny isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xny

Sanat Yn. / İzmir

Alt 12-03-2012 #7
bunu kağıda kalem ile çizebiliyorsan illustrator ve photoshop öğrenerek yapabilirsin öğrenmek için bu site yeterli olabilir istersen.ancak bunu üç aşamalı bişey varsayarsak ilk iki aşaması kağıt kalem ile olanı malesef
Bu mesajdan alıntı yap
gulli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gulli(48)

Hiç Biri / Ankara

Alt 12-03-2012 #8
Illustrator kullanımı bence corelden daha iyi corelin ara yüzü çorba gibi
Bu mesajdan alıntı yap
errooyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır

errooyy

Grafiker / İstanbul

Alt 13-03-2012 #9
istersen msn adresımı verebılırım yapamadıgın seylerde yardımcı olabılırım