Illustrator Renk sorunu?

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Illustrator Renk sorunu? ...

Illustrator Renk sorunu?
uguraydogar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uguraydogar

Grafiker / İstanbul

Illustrator Renk sorunu?

Alt 17-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Illustrator Renk sorunu?
Arkadaşlar merhaba, benim sorunum swatches paleti hakkında. Yeni bir sayfa açıyorum ve birsürü renkler var bunları All Unused ile seçtikten sonra siliyorum yalnız 2 veya 3 rengi silmiyor. Onuda üzerlerine gelip delete diyerek siliyorum ancak printer seperations ayarlarında boş sayfa olmasına rağmen hiç bir iş yok seperations da cmyk olarak görüyor benim 3 renk bir işim var işi baskıya göndericem ancak cmyk ve 3 renk toplamda 7 renk gözüküyor bunu nasıl çözebiliriz yardımlarınızı rica ediyorum. Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

uguraydogar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

uguraydogar

Grafiker / İstanbul

Alt 17-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşlar atladığım bir yer olmuş seperations ayarlarında composite baktığımız için kaynaklanan bir durum sorun çözülmüştür. Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap