illüstratör sadece kontür görme

Illustrator - illüstratör sadece kontür görme Sponsorlu Bağlantılar arkaaşlar ben 6 yıldır corel kulandım. son 1 yıldır ai. kullanıyorum kendi çapımda öğrendim öğrenmeye devam ediyorum. ben corel de baskıdan önce çalışmayı sadece dış kontürleri görerek siyah ...

greenyas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

greenyas(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkaaşlar ben 6 yıldır corel kulandım. son 1 yıldır ai. kullanıyorum kendi çapımda öğrendim öğrenmeye devam ediyorum.

ben corel de baskıdan önce çalışmayı sadece dış kontürleri görerek siyah beyaz bi kontrol ederdim. illüstratörde bunu nasıl yapabilirim. daha doğrusu yaptım ama geri alamıyorum. (nasıl yaptıgımıda bilmiyorum yalnışlıkla bir tuşa bastım ) çalışmam siyah beyaz olarak kaldı. düzeltemedim. acil yardım lütfennn illüstratör sadece kontür görme
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkaaşlar ben 6 yıldır corel kulandım. son 1 yıldır ai. kullanıyorum kendi çapımda öğrendim öğrenmeye devam ediyorum.

ben corel de baskıdan önce çalışmayı sadece dış kontürleri görerek siyah beyaz bi kontrol ederdim. illüstratörde bunu nasıl yapabilirim. daha doğrusu yaptım ama geri alamıyorum. (nasıl yaptıgımıda bilmiyorum yalnışlıkla bir tuşa bastım ) çalışmam siyah beyaz olarak kaldı. düzeltemedim. acil yardım lütfennn illüstratör sadece kontür görme
keyline modu kastediyorsunuz sanırım, mac için kısayolu command+Y
Bu mesajdan alıntı yap

greenyas(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-01-2016 #3
çok teşekkür ederim işe yaradı illüstratör sadece kontür görme ThreeHBuddha
Bu mesajdan alıntı yap
selcuksa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selcuksa

Grafiker / Adıyaman

Alt 06-01-2016 #4
çalışma alanınızda beyaz sayfanın dışında gri ekrana sağ tıkladığınızda Outline tıklayın tekrar geri almak için yine sağ tıklayın ve Preview tıklamanız yeterli..
Bu mesajdan alıntı yap

greenyas(26)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-02-2016 #5
çalışma alanınızda beyaz sayfanın dışında gri ekrana sağ tıkladığınızda Outline tıklayın tekrar geri almak için yine sağ tıklayın ve Preview tıklamanız yeterli..
teşekkurler illüstratör sadece kontür görme
Bu mesajdan alıntı yap