Illustrator Sınavına Giricem Lütfen Yardım

Illustrator - Illustrator Sınavına Giricem Lütfen Yardım ...

Konu Kapatılmıştır
Desing By KAYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Desing By KAYA(37)

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 14-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Merhaba Illustrator Sınavına Giricem ama ne tarz sorular çıkıyor nelere çalışmalıyım tam olarak bilmiyorum genelde tools araçlarla ilgili sorular çıkıyormuş diye duydum ama ben görsel olarak kullanıyorum araçları yani bana sorsalar ismiyle bu ne işe yarıyor diye malesef bilemicem bu konuyla ilgili bilgi nerden edine bilirim tools araçların ne işe yaradıklarını anlatan bi klavuz mevcutmu bu ayın 26 sında sınavım var programı kullana biliyorum ama kullandığım tools ları sınavda karşıma çıkınca neler yapıcam bilmiyorum kurumsal ve tek kırımlı iş hazırladım ama onuda burda yayınlayamadım özel uye olmak gerikiyor galiba yakında olucam da bana yardımcı olucak tüm kaynağa ihtiyacım var ilginiz için şimdiden teşekkür ederim
Saygılar
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Adobe İllustrator CS Araç paleti

konu açmadan önce arama yapın... bilgiler mevcüt... tek yapacağınız ne yapmak istiyorsunuz anlatmak .. umarım sinavı geçersınız
Konu Kapatılmıştır