illustrator sorunu

Illustrator - illustrator sorunu ...

illustrator sorunu
ztone isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ztone

Hiç Biri / İzmir

illustrator sorunu

Alt 20-02-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ilustrator da clipping mask yapıyorum kaydedip kapatıyorum programı. daha sonra dosyayı açmak istediğimde yaptığım görsel bilgisayarda silindiğinde yada konumu değğiştiğinde bu şekilde hata çıkıyo.yaptığım clipping mask görselleri çıkmıyor.daha önce böyle bir sorun olmuyodu.sebebi nedir bi türlü çözemedim.yardımcı olursanız arkadaşlar sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ztone

Hiç Biri / İzmir

Alt 20-02-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
böyle bi şey çıkıyor
Bu mesajdan alıntı yap
serkanbens isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serkanbens(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 20-02-2015 #3
Görseli eklediğin zaman hemen üst menülerin altında embede tıkla. resmi seçince zaten çıkyıor. ondna sonra daha sormaz.
Bu mesajdan alıntı yap

ztone

Hiç Biri / İzmir

Alt 25-02-2015 #4
teşekkürler sizin değiğiniz gibi embed yaptım , bisüre sonra öğenin bilgisayrda yerini değiştirdm.dosyayı açınca normal açıldı hata vermeden.bi kaçkere daha bu şeklde açtım sıkıntı yoktu.ertesi günü açtm denemek için yine aynı hatayı verio yine
Bu mesajdan alıntı yap
Elif93 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Elif93

Grafiker / İstanbul

Alt 11-03-2015 #5
Dıkatımı sımdı cektı sordugunuz sey benım de cok oncelerde basıma geldı o resmı ve calısmayı ıkısının bulundgu klosere atman lazım bu sekılde programı açarsan resım de gorunur
Bu mesajdan alıntı yap