İllustrator Sorunu

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - İllustrator Sorunu Sponsorlu Bağlantılar illustrator CS4 programı açılıyo ama açıldığı gibi kapanıyor..Program dün çalışıyordu ama şimdi çalışmıyor ne yapmam gerekiyor..Yardımcı olursanız sevinirim.....

İllustrator Sorunu
kulaber77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kulaber77

Desinatör / İstanbul

İllustrator Sorunu

Alt 05-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

illustrator CS4 programı açılıyo ama açıldığı gibi kapanıyor..Program dün çalışıyordu ama şimdi çalışmıyor ne yapmam gerekiyor..Yardımcı olursanız sevinirim..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
lisanslı mı kullandığın program yoksa netten falan mı indirdin?
Lisanslı değilse ve aktif etmediysen 30 günü aşmış olabilirsin
Yada başka bir hata vardır; silip tekrar kurmayı denedin mi?
Yada en kötü ihtimalle virüs yemişsindir; tarama yap
Olmadı kesin ve net çözüm format İllustrator Sorunu İllustrator Sorunu İllustrator Sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
karakas_1978 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakas_1978

Grafiker / İstanbul

Alt 29-12-2009 #3
windows vistada bu sorun oluyor sen pcni windows xp yi çewirmeni tavsiye edrim benimde başıma bçyle birşey gelmişti:
Bu mesajdan alıntı yap
tio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tio

Grafiker / Ankara

Alt 30-12-2009 #4
CS4 kurulu bilgisayarımda (vista) İllustrator kullanıyordum fakat birkaç gün önce sadece İllustratoru açarken seri no istiyor (lisanssız kurulum). İnternetten seri no'lar bulup yükleyince açılıyor. Faakt kapatıp tekrar açınca farklı seri no ile tekrar açıyor yani her program açılışında farklı seri no istiyor. Farklı seri no bulamazsam hiç açamayacağım. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa memnun olurum.
Bu mesajdan alıntı yap
grafikmaster@@@ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

[email protected]@@

Grafiker / Adıyaman

Alt 30-12-2009 #5
tarihi 2 gün geri al daha sonra yeni bir seri numarası gir
Bu mesajdan alıntı yap

tio

Grafiker / Ankara

Alt 30-12-2009 #6
Tarihi 2 gün geri al derken bilgisayar geri yüklemeyi kasttettiniz? CS4'ün ilk kurulumda illustrator seri no istememişti. Hatta ben 1-2 gün önce CS4'ü kaldırıp tekrar kurduğumda illustrator yeni seri no istedi.
Bu mesajdan alıntı yap
eraksa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eraksa(36)

Grafiker / İzmir

Alt 30-12-2009 #7
benimde benzer bir sorunum var netten indirmiştim programı illustrator öğrenmek için ama açamıyorum sürekli ekte ki resimde görulduğu gibi bir uyarı çıkıyor ok tuşuna basıncada program kapanıyor sebebini bilen varmı? yardımlarınızı bekliyorum.

İllustrator Sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
karakas_1978 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karakas_1978

Grafiker / İstanbul

Alt 30-12-2009 #8
program açılırken CANT diye birşey soruyor du benimde böyle oluyordu.vistayi windows xp ye çevirçünkü vistanın program yüklemesinde kurarken kaldırırken çok sıkı güvenlik tedbirleri vardır.hatta kurarken derki programı bir kaç soru soruyor sen xp ye çewir memnun olcaksın bunu bil benimde başıma geldi at format gitsin
Bu mesajdan alıntı yap

tio

Grafiker / Ankara

Alt 30-12-2009 #9
Bilgisayarımda (vista) CS4 yüklü. İllustrator CS2 veya CS3 yüklersem sorun yaşarmıyım?
Bu mesajdan alıntı yap
eraksa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eraksa(36)

Grafiker / İzmir

Alt 30-12-2009 #10
karakas arkadaşım verdiğiniz öneri acaba benim sorunuma mı cevaptı anlayamadım eğer öyleyse benim pc de xp ultimate yuklu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları