Illustrator'a giriş

Illustrator - Illustrator'a giriş Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar kendimi bildim bileli matba sektörünün içindeyim ve şimdiye kadarda corel photoshop ve frehand programlarıyla meşgul oldum askerlık nedenıyle uzun suredır frehand ve corele uzagım sımdı bende ıllustraor ...

Illustrator'a giriş
GraFiker_16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

GraFiker_16

Grafiker

Illustrator'a giriş

Alt 01-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar kendimi bildim bileli matba sektörünün içindeyim ve şimdiye kadarda corel photoshop ve frehand programlarıyla meşgul oldum askerlık nedenıyle uzun suredır frehand ve corele uzagım sımdı bende ıllustraor a gecıs yapmak ıstıyorum corel yada frehand le arasında benzerlık varmı yada baslangıcta sıkıntı yasarmıyım?

şimdiden teşekkür ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 01-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Vektörel programların genel mantığı aynı ama uygulanış ve kullanışları farklı Illustrator'a giriş Eğer sıkı bir freehand kullanıcıysan Illustratorda hiçbir zorluk çekmessin..Genel mantık ve anlayışı aynı sayılır..
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-12-2008 #3
Freehand'le bir hayli benzer yönleri var... Ben de Freehand'den geçiş yaptım ve menülerdeki isim benzerliklerinden dolayı hiç sıkıntı yaşmadım... Sıkıntıyı yaşayacağınız şeyler Freehand'de olmayanlar ya da Freehand'de alıştığımız her şey şak diye önümüze sunulmuş değil tabii ki... Illustrator çok güzel bir program ama, içinizde Freehand ya da Illustrator hakkında önyargı yoksa... İkisi de çok güzel. Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
giris, illustratora