Illustrator'da 3d effect hakkında yardım?

Illustrator - Illustrator'da 3d effect hakkında yardım? Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar, Forumda illustrator ile 3 boyutlu satranç yapımı dersine rastlamıştım. İllustratorda bu dersi denedim. Çoğu taşın iki yanı aynı olduğu için bi sorun çıkmadı, ama at' da ise ...

BOMB isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BOMB

Grafiker / İzmir

Dosya23

Alt 23-03-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar, Forumda illustrator ile 3 boyutlu satranç yapımı dersine rastlamıştım. İllustratorda bu dersi denedim. Çoğu taşın iki yanı aynı olduğu için bi sorun çıkmadı, ama at' da ise durum farklı atın bir tarafı farklı oldığu için
illustrator'da bu taşı oluşturamadım. Yani taşın sadece bir kısmını çizip 3d efect uyguladığın zaman otomatik olarak diğer tarafını program kendi oluşturdu ama at'da sorun yaşadım. Yardımcı olabilirmisiniz? Illustrator'da 3d effect hakkında yardım?

Aşağıda dersin linkini verdim, dersteki gibi at'a uyguladığımda aynı sonucu vermiyor.
Adobe İllustrator Dersleri: 3D ile Satranç taşları yapımı
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 23-03-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
görsel olarak görürsek daha iyi yardımcı oluruz kanaatindeyim

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 27-03-2010 #3
Atın baş kısmını revolve yapma, extrude yap. Yani at figürünü iki farklı parçadan oluştur.
Bu mesajdan alıntı yap