İllustratorda Çizim Yapabilecek Arkadaşlar Baksın

Sonuçlanan İlanlar - İllustratorda Çizim Yapabilecek Arkadaşlar Baksın Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar İllustrator Hiç Anlamıyorum. Oğlum İllustrator'da Kendi resmini çizmek istiyor ama oda bilmediği için ne o nede ben bi yere varamıyoruz. Oğlumun Resmini aşağıya koydum rica etsem İllutratorda ...

K.Sancak isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Sancak

Grafiker / Balıkesir

Alt 21-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar İllustrator Hiç Anlamıyorum.
Oğlum İllustrator'da Kendi resmini çizmek istiyor ama oda bilmediği için ne o nede ben bi yere varamıyoruz.
Oğlumun Resmini aşağıya koydum rica etsem İllutratorda yapabilirmisiniz?

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

asinar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asinar

Grafiker / İstanbul

Alt 16-03-2010 #3
********* eklerseniz resmi atarım...