İllustrator'da kontur

Illustrator Dersleri - İllustrator'da kontur Sponsorlu Bağlantılar İllustrator'da yazıyı biraz inceltmek için içine kontur verip, diğerini silip incelmiş parçayı kullnmak istiyorum (Corel'deki gibi). Offset Pet ile yaptım fakat dışındaki alanı gideremedim. Corel'den İllustratora geçiyorum yardımcı ...

İllustrator'da kontur
tio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tio

Grafiker / Ankara

İllustrator'da kontur

Alt 17-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İllustrator'da yazıyı biraz inceltmek için içine kontur verip, diğerini silip incelmiş parçayı kullnmak istiyorum (Corel'deki gibi). Offset Pet ile yaptım fakat dışındaki alanı gideremedim. Corel'den İllustratora geçiyorum yardımcı olursanız memnun olurum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

FatihDora isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FatihDora(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Resimle Gösterebilirseniz belki ben yardımcı olabilirim! (biraz geç oldu ama İllustrator'da kontur İllustrator'da kontur )
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 10-12-2010 #3
ofset path yaptıktan sonra, flatten transparency uygulayın.

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap