İllustrator'da Sayfayı Buruşturmak

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - İllustrator'da Sayfayı Buruşturmak Sponsorlu Bağlantılar arkadalar merhaba.benim bir sorunum var.afiş tasarımı yapıcam fakat afişte buruşmuş bir gazete sayfasını olmak zorunda.ve o sayfanın içindede sözcük bulmaca olucak.böyle bir sayfayı nasıl buruşturabilirim sevgili grafikerler.yardımlarınız için ...

hakanhazar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakanhazar

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 12-08-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadalar merhaba.benim bir sorunum var.afiş tasarımı yapıcam fakat afişte buruşmuş bir gazete sayfasını olmak zorunda.ve o sayfanın içindede sözcük bulmaca olucak.böyle bir sayfayı nasıl buruşturabilirim sevgili grafikerler.yardımlarınız için şimdiden sağ olun
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 13-08-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadalar merhaba.benim bir sorunum var.afiş tasarımı yapıcam fakat afişte buruşmuş bir gazete sayfasını olmak zorunda.ve o sayfanın içindede sözcük bulmaca olucak.böyle bir sayfayı nasıl buruşturabilirim sevgili grafikerler.yardımlarınız için şimdiden sağ olun
Merhaba;

Bu iş için photoshop tan faydalanmak gerekiyor,

Aşağıdaki bağlantılar işini görür sanıyorum,

ilk olarak,

Buradan çalışmana uygun bir zemin bulmak

sonrada buradaki gibi

uygulama yapabilirsin.

Kolay gelsin

hakanhazar

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 13-08-2015 #3
kardeşim çok teşekkür ederim yardımın için fakat vectörel bir çalışma olmaz photoshopla.bu da sorun yaratır.illustrator için bir önerin var mı
Bu mesajdan alıntı yap

hakanhazar

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 13-08-2015 #4
arkadaşlar illustratorda hazırladığım sayfaya buruşuk kağıt efekti vermeyi bilen yok mu gerçekten İllustrator'da Sayfayı Buruşturmak
Bu mesajdan alıntı yap

hakanhazar

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 14-08-2015 #5
arkadaşlar bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi rica ediyorum İllustrator'da Sayfayı Buruşturmak
Bu mesajdan alıntı yap