İllustrator'da vektörel çizim çalışmaları (kartvizit, broşür gibi) CorelDraw'a....?

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - İllustrator'da vektörel çizim çalışmaları (kartvizit, broşür gibi) CorelDraw'a....? ...

İllustrator'da vektörel çizim çalışmaları (kartvizit, broşür gibi) CorelDraw'a....?
ZaferN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZaferN

Matbaacı / Antalya

Dosya23

Alt 15-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,

İllustrator'da vektörel çizim çalışmaları (kartvizit, broşür gibi) CorelDraw'a nasıl aktarabiliriz? eps olarak convertli biçimde atiyorum, corelden import ediyorum ama hata veriyor? Ama bazende sorunsuz alıyorum..neden boyle oluyor arkadaslar yardımcı olurmusunz? acaba eps icin standart bir ayar mi var corelde import edebilmek icin? bu arada illustrator ve indesign cs5te ve coreldraw x5 calisiyorum..yardim bekliyorum..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kEciSakaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kEciSakaL

Grafiker / Bursa

Alt 21-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ai'deki dosyayı farklı kaydetten yine Ai olarak kaydet ama en üstteki Versiyon kısmını Japanese Illustrator 3 olarak işaretle. Sonra istediğin gibi çek CorelDRAW'a, oyna, dağıt İllustrator'da vektörel çizim çalışmaları (kartvizit, broşür gibi) CorelDraw'a....?
Bu mesajdan alıntı yap
zuhal123456 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zuhal123456

Grafiker / Çanakkale

Alt 02-02-2011 #3
bizde coreldraw 12 kullanıyoruz ai dosyasını açmıyor. ne tavsiye edersiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
Murat VARDAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Murat VARDAR(46)

Hiç Biri / Bursa

coreldraw 12 ai dosyası açma

Alt 02-02-2011 #4
bizde coreldraw 12 kullanıyoruz ai dosyasını açmıyor. ne tavsiye edersiniz.
*.eps ya da *.ai dosyasını illustratorde açıp

illustrator 8 formatında ai olarak kaydederseniz; corel - freehand gibi programlarda sorunsuz açılabilir.....

şimdiden kolay gelsin İllustrator'da vektörel çizim çalışmaları (kartvizit, broşür gibi) CorelDraw'a....?
Bu mesajdan alıntı yap
zuhal123456 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

zuhal123456

Grafiker / Çanakkale

Alt 02-02-2011 #5
o programda yoktu bizde şimdi indirmeye başladım,tşkr ederim yardımınız için İllustrator'da vektörel çizim çalışmaları (kartvizit, broşür gibi) CorelDraw'a....?
Bu mesajdan alıntı yap