ıllustratorde dev boyutlarda çalışma yapımı yardım

Illustrator - ıllustratorde dev boyutlarda çalışma yapımı yardım ...

caramio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

caramio

Öğrenci (Grafik) / Eskişehir

Alt 23-09-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar;

ıllustrator programında 9 metreye 6 metrelik branda hazırlamam gerekiyor ama programda buölçülerde sayfa açamıyorum nasıl ne şekilde açıp baskıya göndermem gerekir?

şimdiden teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

ThreeBuddha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ThreeBuddha

Grafiker / İstanbul

Alt 23-09-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
merhabalar;

ıllustrator programında 9 metreye 6 metrelik branda hazırlamam gerekiyor ama programda buölçülerde sayfa açamıyorum nasıl ne şekilde açıp baskıya göndermem gerekir?

şimdiden teşekkürler
Bu kadar büyük ölçüde çalışmayı ne illustrator ne indesingda yapamazsınız izin vermez yapmanız gereken çalışmayı orantılı hazırlamaktır (mesela 4,5 metreye 3metre gibi) bu ölçüye program izin veriyor sonrasında çalışmanızı pdf olarak hazırlayıp baskıya gönderebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap
SmtYvs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SmtYvs

Grafiker / Bursa

Alt 23-09-2016 #3
o ölçülerde arkadaşın dediği gibi çalışamazsın fakat orantılı çalıştığın zamanda kaydederken uzun sürecek çalışmana bağlı ve baskıya gönderirken onun için 1/10 çalışmanı öneririm.
Bu mesajdan alıntı yap
siLencieux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

siLencieux

Webmaster / İstanbul

Alt 25-09-2016 #4
90CMx60CM olarak çalış, işi PDF olarak yada benim tercihim TIFF olarak gönder (300DPI olduğundan emin ol) bildir orantılı çalıştığını bastıracağın yere onlar basarken zaten düşüreceklerdir çözünürlüğü
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
ıllustratorde