illustratorde eps kaydetmek

Illustrator - illustratorde eps kaydetmek Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar illustratorde sorunsuzca eps nasıl kaydedilir yani başka programlara aktarma yapabilmek için birde pdf olarak film çıkışına göndermek ne kadar sağlıklıdır...

offernissim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

offernissim(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar illustratorde sorunsuzca eps nasıl kaydedilir yani başka programlara aktarma yapabilmek için birde pdf olarak film çıkışına göndermek ne kadar sağlıklıdır
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 05-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
sağılıklı derken? renk bozulmaz onu soruyorsunuz... başka programa atması için eps kaydedın.
Bu mesajdan alıntı yap
josef29 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

josef29

Hiç Biri / İstanbul

Alt 01-06-2008 #3
arkadaşlar illustratorde sorunsuzca eps nasıl kaydedilir yani başka programlara aktarma yapabilmek için birde pdf olarak film çıkışına göndermek ne kadar sağlıklıdır
eps ii bir şekilde corele geliyor ama lensler falan filan onlar sorun hala sanırım corele çağırmakta
Bu mesajdan alıntı yap
savasg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

savasg(42)

Grafiker / Ankara

Alt 01-06-2008 #4
Değerli meslektaşım

ai 5 kaydedeceğin dosyayı efectler hariç hemen her çizim programında açabilirsin.

İllustrator varsa in design da vardır diye düşünüyor ve diyorumki bu tür dosyalarını in design'a at öyle pdf yap corel dahil sorun çıkmayabilir.
Bu mesajdan alıntı yap
temt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

temt

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 09-04-2016 #5
site eps 8 formatında kabul ediyor ancak ben eps 8 kaydettiğimde bout 244 mb gibi bir şey oluyor(yani site yüklemesi için çok yüksek) ve ben ne yaptımsa bunu düşüremedim.. acilen yardım gerekli.. teşekürler
Bu mesajdan alıntı yap
temt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

temt

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 09-04-2016 #6
arkadaşlar ben ilitratörde bir sitede satmak üzere birşeyler hazırladım site eps 8 formatında kabul ediyor ancak ben eps 8 kaydettiğimde boyut 244 mb gibi bir şey oluyor(yani site yüklemesi için çok yüksek) ve ben ne yaptımsa bunu düşüremedim.. acilen yardım gerekli.. teşekürler
Bu mesajdan alıntı yap

Tags