illüstratörde ibranice yazmak mümkünmü...

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - illüstratörde ibranice yazmak mümkünmü... ...

franbuaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

franbuaz

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 14-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar,

Hepinizin bildiği kadarıyla corelde çeşitli dillerin karakterleri bir seçenekte mevcut.Ama illüstratörde ibranice karakter yazmak isterken bu tarz bir seçeneğe rastlayamadım.Bu konu hakkında bilgisi olan varmı acaba ?

Ayrıca forumda daha öncede ibranice font paylaşılmış ama linki yenileyen olmadığı için font indiremedim.Yardımcı olursanız sevinirim.Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sessizsu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sessizsu

Grafiker / İstanbul

Alt 17-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben de daha önce mac te ve pc de ibranice rusça ve arapça karakterler barındıran işler yapmıştım, bu işlerden bir tanesi illustratordaydı diğeri freehanddeydi.

Mantık ikisinde de aynı.. sorun programla ilgili değil sen bilgisayarına ibranice font bulup yüklersen istediğin programda çalıştırırsın. sorun o fontu bulmakta ki bu da çok büyük bir sorun da değil aslında..

kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
hemster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hemster

Grafiker / İstanbul

Alt 29-03-2014 #3
arkadaşlar ibranice font lazım
Bu mesajdan alıntı yap
ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 31-03-2014 #4
arkadaşlar ibranice font lazım
Merhaba,

arşivde aşağıdakileri buldum,

Burada...
Bu mesajdan alıntı yap
eyupcava isimli Üye şimdilik offline konumundadır

eyupcava

Grafiker / Gaziantep

Alt 18-06-2014 #5
pc için karakter eşlem'i açıp dil ailesini seçip her harfi tek tek seçerek kopyala yapıştır yoluyla istediğin programa yazabilirsin. mac için charmap isimli program var. Araştırabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap