illustrator'de kalem çizimi

İllüstrasyon Çalışmaları - illustrator'de kalem çizimi ...

efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Yunus PARLAR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yunus PARLAR(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Elinize sağlık. Uç kısmına biraz daha gerçekçilik katılırsa daha iyi olacağı kanısındayım. Buda tabiiki çize çize, zamanla olacak bir durum.
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2009 #3
evet kesinlikle çize çize illustrator'de kalem çizimi Photoshop'ta ne kadar kolaymış... Illustrator gerçekten mucize gibi ama zorluyor.
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 05-01-2009 #4
(Sınava girerken bu kalemlerden bir tane istiyorum(Efoje penillustrator'de kalem çizimi)

Çok güzel olmuş elinize sağlık.

Yanlız kalemler biraz havada kalmış düşücekmiş gibi gözüküyorillustrator'de kalem çizimi, zemine çizgili kağıt v.b bir çizim uygulusansa daha mı hoş dururdu?...Adobe Illustrastor' e efoje pen ile imzanızı atmanız güzelillustrator'de kalem çizimi...Çok başarılı bir çizim denemesi olmuş, emeğinize sağlık.

Devamını bekliyorum.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2009 #5
uyku bir yandan; hırs bir yandan... bittiği zaman bir kurtulma hissine kapıldım illustrator'de kalem çizimi zemine o yüzden girmedim açıkçası. Yoksa defter yapacaktım... yaparım ama illustrator'de kalem çizimi
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 05-01-2009 #6
uyku bir yandan; hırs bir yandan... bittiği zaman bir kurtulma hissine kapıldım illustrator'de kalem çizimi zemine o yüzden girmedim açıkçası. Yoksa defter yapacaktım... yaparım ama illustrator'de kalem çizimi
Az zamanda güzel bir iş çıkmış o zaman tebrikler, merakla bekliyorum diğer halinideillustrator'de kalem çizimi, zaman ayırınca eminim daha güzel şeyler çıkacak, tekrar emeğinize sağlık.

Kolay gelsinillustrator'de kalem çizimi
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2009 #7
Az zamanda güzel bir iş çıkmış o zaman tebrikler, merakla bekliyorum diğer halinide, zaman ayırınca eminim daha güzel şeyler çıkacak, tekrar emeğinize sağlık.

Kolay gelsinillustrator'de kalem çizimi
teşekkür ederim... Yunus size de illustrator'de kalem çizimi
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 05-01-2009 #8
Blue katılıyorum kalemler havada durdu lar... bunun için 3D efect kullanmışsın sanırım, Plastik varp efekti sanki gördüm buradan 3d uygaladın diye yola çıktım... Eğer kalemler hava durmaması istiyorsun bunun için 3D uygaladığın efekte menüsüne tekrar gelince küp üzerine gelip maus ile küpü tutarak döndürabiliyorsun... öylece kalemler yatay hale gelecek... tabi ki uygulamabilirsin ama haberin olsun:angel:

illustrator programmı öğrendıkten sonra Photoshop gibi kolay gelecekillustrator'de kalem çizimi denedımillustrator'de kalem çizimi (ukalalık yapiyim biraz)
Bu mesajdan alıntı yap

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2009 #9
Blue katılıyorum kalemler havada durdu lar... bunun için 3D efect kullanmışsın sanırım, Plastik varp efekti sanki gördüm buradan 3d uygaladın diye yola çıktım... Eğer kalemler hava durmaması istiyorsun bunun için 3D uygaladığın efekte menüsüne tekrar gelince küp üzerine gelip maus ile küpü tutarak döndürabiliyorsun... öylece kalemler yatay hale gelecek... tabi ki uygulamabilirsin ama haberin olsun:angel:

illustrator programmı öğrendıkten sonra Photoshop gibi kolay gelecekillustrator'de kalem çizimi denedımillustrator'de kalem çizimi (ukalalık yapiyim biraz)
Hiç efekt yok... sadece mesh var aslında... Önce 0,5 falan yapayım dedim; sonra resim kalemi yapayım oldu... bu karmaşa da tabii görüntüye yansıdı illustrator'de kalem çizimi teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 06-01-2009 #10
Hiç efekt yok... sadece mesh var aslında... Önce 0,5 falan yapayım dedim; sonra resim kalemi yapayım oldu... bu karmaşa da tabii görüntüye yansıdı illustrator'de kalem çizimi teşekkür ederim.
illustrator'de kalem çizimi o zaman sorunsuz döndürebilirsinillustrator'de kalem çizimi

emeğine sağılık.... iyi çalışmalar
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
cizimi, illustratorde, kalem