İllustrator'de Karakter Çalışması Yapmak İstiyorum

İllüstrasyon Çalışmaları - İllustrator'de Karakter Çalışması Yapmak İstiyorum ...

İllustrator'de Karakter Çalışması Yapmak İstiyorum
fatmanurs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatmanurs

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 15-08-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yardimci Olacak ßirisi Var Mi aCaßa ?

Mesela şu resim tarzında . Çizim yapmak istiyorum
http://t1308.hizliresim.com/1d/j/rk1xj.jpg

Forum dili Türkçedir. Forumda Türkçe kelimeleri hatasız kullanmaya özen gösteriniz. Kısa mesaj ve Msn dili diye tabir edilen kısaltmalar (Örnek: Slm, nbr, ok, bye) kullanmayınız. Türkçe olmayan harfler (W, Q, X gibi) kullanarak (yaw bisi soylücam, niye şöle komiq bi awatar yüklemiyon) kelime türetmeyiniz . İstisna olan durumlar : Anadili Türkçe olmayanlar veya Türk kökenli olup yabancı bir ülkede doğanlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

futurist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

futurist

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 15-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
biraz konuyu açarmısın.anlamadım
Bu mesajdan alıntı yap
tolgahan038 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tolgahan038

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 16-08-2013 #3
evet çizebilirsin ai de, mesh aracını kullanabilirsin, referans görsel koyup üzerinde brush veya kalemle çizebirsin, yani uğraş çizersin, yardım derken bunu anladım ben İllustrator'de Karakter Çalışması Yapmak İstiyorum kolay gele..
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 16-08-2013 #4
Yardimci Olacak ßirisi Var Mi aCaßa ?
Forum dili Türkçedir. Forumda Türkçe kelimeleri hatasız kullanmaya özen gösteriniz. Kısa mesaj ve Msn dili diye tabir edilen kısaltmalar (Örnek: Slm, nbr, ok, bye) kullanmayınız. Türkçe olmayan harfler (W, Q, X gibi) kullanarak (yaw bisi soylücam, niye şöle komiq bi awatar yüklemiyon) kelime türetmeyiniz . İstisna olan durumlar : Anadili Türkçe olmayanlar veya Türk kökenli olup yabancı bir ülkede doğanlar.
Bir çok grafik programında bulunan çizim araçları (path, brush, pen tool..) gibi araçlar ile eğer çizim bilginiz olmasa dahi yine şekil araçlarından alabileceğiniz yardımlar ile çizim yapabilirsiniz. İllaki anatomi bilgisine sahip olmanıza gerek yok. Hayal gücünüze güvenin yeter..

Mouse ile çizim zordur fakat zamanında kerem beyit dahil olmak üzere çizime mouse ile başlamış bir çok çizer bulunmaktadır... Tavsiyem basitçe 150 TL den başlayan fiyatlar ile grafik tablet almanızdan yanadır..
Bu mesajdan alıntı yap

fatmanurs

Alt 16-08-2013 #5
evet çizebilirsin ai de, mesh aracını kullanabilirsin, referans görsel koyup üzerinde brush veya kalemle çizebirsin, yani uğraş çizersin, yardım derken bunu anladım ben İllustrator'de Karakter Çalışması Yapmak İstiyorum kolay gele..
Tamam teşekkürler yapamazsam tekrar sendeyim İllustrator'de Karakter Çalışması Yapmak İstiyorum
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 16-08-2013 #6

Bu mesajdan alıntı yap

fatmanurs

Alt 16-08-2013 #7
....
Çok teşekkürler..
Bu mesajdan alıntı yap

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 16-08-2013 #8
Sonraki çalışmalarını bekliyoruz o zaman..
Bu mesajdan alıntı yap

fatmanurs

Alt 16-08-2013 #9
İnşallah yapayım paylaşimlarda bulunurum İllustrator'de Karakter Çalışması Yapmak İstiyorum
Bu mesajdan alıntı yap