Illustrator'de Moda Cizimi

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Illustrator'de Moda Cizimi Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, Adobe Illustrator'de cizilmek uzere moda cizimi yaptirmak istiyorum. Projenin yarin en gec 17:00'ye kadar Illustrator'deki tum dosyalarin ziplenerek teslim edilmesi gerekiyor. Ilgilenen arkadaslardan fiat almak istiyorum. Detaylar ...

Bourgeois isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bourgeois

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,

Adobe Illustrator'de cizilmek uzere moda cizimi yaptirmak istiyorum. Projenin yarin en gec 17:00'ye kadar Illustrator'deki tum dosyalarin ziplenerek teslim edilmesi gerekiyor. Ilgilenen arkadaslardan fiat almak istiyorum. Detaylar bilahare bildirilecektir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

apricot isimli Üye şimdilik offline konumundadır

apricot(46)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ayrıntıları nedir.
Resim + cizim mi?
Kaç adettir.
vs...
Bu mesajdan alıntı yap

Bourgeois

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-03-2011 #3
1 x adet A3 boyutunda (horizontal) beyaz gul temali (resim gonderilecek. yalniz resimde cok yesil var. Bu yesilin iyice yumusatilip goze hic batmamasi lazim. Kullanilacak kumas rengi beyaz. Kirik beyaz ve cok yumusak beyaza yakin gri gibi beyaz tonlari.)

Bu temanin uzerine 6 adet manken cizilecek. Bunlarin elde cizilmis kiyafetleri ile resimleri gonderilecek. Bu kiyafetler de renkli mankenlerin uzerinde beyaz tonlarinda cizilecek.

Ikinci bir A3'e yine ayni tema uzerine bu kiyafetlerin teknik cizimleri yapilacak on ve arka gorunum olmak uzere. Sayfanin ust bolumune kumas ornegi koyabilecegim yer birakilacak.

Ucuncu bir A3 dikey olarak kullanilacak. Yine ayni beyaz gul temasi sayfaya koyulacak. Uzerine kendi basladigim bir manken (bitmedi ne yazik ki) koyulup bitirilecek. Uzerindeki iki parca kiyafet etek ve bluz yanina teknik cizimi yapilacak on ve arka olmak uzere.

Bu uc adet A3 tamamiyle Illustrator'de hazirlanmasi gerek. Tum dosyalar ziplenerek butun layerlar vs. aynen oldugu gibi acilacak sekilde gonderilecek. Bir de her bir A3'un bitmis cikti alinacak jpeg versiyonu lazim.
Bu mesajdan alıntı yap
apricot isimli Üye şimdilik offline konumundadır

apricot(46)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-03-2011 #4
Resim konusu kolay istenilen tonda ayarlanır.
Mankenlerin çizimi derken manken örneniğide görelim çok ayrıntısı varmı yokmu anlayalım.
çizim süresi açısından önemli.
Mümkünse birer imaj görelim. (Tüm istenilenden)
Bu mesajdan alıntı yap

Bourgeois

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-03-2011 #5
Apricot, bu is boyle cok uzun suruyor. Telefonlasalim mi lutfen? Ben isdeyim, fazla bakamiyorum ve is acil. Ararsan sevinirim. *********
Bu mesajdan alıntı yap

Bourgeois

Hiç Biri / İstanbul

Alt 21-03-2011 #6
Apricot, hala ilgileniyorsan lutfen iletisim kuralim.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
fashion ıllustration