Illustrator'de montaj hakkında yardım LÜTFEN.

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - Illustrator'de montaj hakkında yardım LÜTFEN. ...

ahmethaksever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmethaksever

Yrd. Grafiker / İstanbul

Dosya23

Alt 21-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar. Corel programında oldugu gıbı montajı alt alta veya sağa sola aynı aralıklarda kopyalayarak montaj yaptığımız gibi ıllustratorde nasıl montaj yapabılırız.? atıyorum 35x50 bır kagıda 5x7 ebadında etiket montajlayacagız dıyelım bu corelde cok basıt. ıllustratoru kurcaladım karıstırdım ama bulamadım ıllustratorde bunu nasıl yapabılırım. yardımcı olursanız eger gercekten cok ıyı olur. şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ferox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferox

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 21-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhabalar. Corel programında oldugu gıbı montajı alt alta veya sağa sola aynı aralıklarda kopyalayarak montaj yaptığımız gibi ıllustratorde nasıl montaj yapabılırız.? atıyorum 35x50 bır kagıda 5x7 ebadında etiket montajlayacagız dıyelım bu corelde cok basıt. ıllustratoru kurcaladım karıstırdım ama bulamadım ıllustratorde bunu nasıl yapabılırım. yardımcı olursanız eger gercekten cok ıyı olur. şimdiden teşekkürler.
Merhaba,

Kopyalamak istediğiniz nesneyi seçtikten sonra resimdeki adımları izleyerek,

yapabilirsiniz

Bu mesajdan alıntı yap
odabas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

odabas

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-03-2014 #3
o islemin adı montajlamak değilll
Bu mesajdan alıntı yap
ahmethaksever isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmethaksever

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 23-03-2014 #4
Merhaba,

Kopyalamak istediğiniz nesneyi seçtikten sonra resimdeki adımları izleyerek,

yapabilirsiniz

Teşekkürler istediğim bilgi aslında bildiğim bir menüdeymiş sadece bakış açısı farkını yakalayamamışım bilginiz için tekrar teşekkür ederim Illustrator'de montaj hakkında yardım LÜTFEN.
Bu mesajdan alıntı yap