ıllustratorde pdf kaydı

Illustrator Soru ve Sorunlarınız - ıllustratorde pdf kaydı ...

ıllustratorde pdf kaydı
spiralmind isimli Üye şimdilik offline konumundadır

spiralmind

Grafiker / İstanbul

ıllustratorde pdf kaydı

Alt 04-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba kendime ıllustratorde 2 sayfalık bir cv tasarımı hazırlıyorum şuanda ilk sayfasını bitirdim başvurduğum yer cv'yi pdf istediği için ıllustratorde save as seceneğinden pdf kaydettim çalışmamı a4 boyutunda yaptım ancak dosya grafiklerden öyle büyük olduki(25mb) bir de 2.sayfa eklenecek bu şekilde göndermem..export seceneğinden save lesem kaliteyi düşürebilirim ama save asde öle bir opsiyonda tanımıyor.yazıları rastarize yaptım farkeden birşey olmadı yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

muzikbaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muzikbaz

Grafiker / Bursa

Alt 05-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Save as dediğinde illustrator kayıt penceresi oluşur. Burada belli profiller vardır. Baskı, yazdırma, web vb.. Buradan web seçeneğini işartelersen ayrıca muhtmelen fotoğraf kullanmışsındır. Fotoğrafın orjinal boyutunu da kontrol et. Düşürebildiğin kadar düşür. Efect vs kullanma.Yine de olmuyor dersen ekle msn' e : ıllustratorde pdf kaydı
Bu mesajdan alıntı yap
spiralmind isimli Üye şimdilik offline konumundadır

spiralmind

Grafiker / İstanbul

Alt 06-12-2010 #3
nasıl olduysa resmin boyutunu düşümnmemişim haklısınızıllustratorde pdf kaydıbirde save as pdf seçeneğinde çıkan pencerede smallest file size die bir seçenek varmış onuda yeni farkettim sorunum halloldu teşekkürlerıllustratorde pdf kaydı
Bu mesajdan alıntı yap