illustratorde pdf sorunu

Illustrator - illustratorde pdf sorunu Sponsorlu Bağlantılar merhaba arkadaslar,benim bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim, illustratorde yaptıgım bir menu tasarımı var,kullandıgım resimlerin hepsini embed ettim,fakat "PDF"yaptıgımda benim bilgisayarımda adobe acrobat ta sorunsuz acıyor, bu dosya ...

illustratorde pdf sorunu
prometheus2000 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

prometheus2000

Grafiker / İstanbul

Dosya23

illustratorde pdf sorunu

Alt 07-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba arkadaslar,benim bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim,
illustratorde yaptıgım bir menu tasarımı var,kullandıgım resimlerin hepsini embed ettim,fakat "PDF"yaptıgımda benim bilgisayarımda adobe acrobat ta sorunsuz acıyor, bu dosya freehand'de hic acmıyor,isi gonderdigim yerdede embed etmeme ragmen resimler gorunmuyor,beni aydınlatırsanız sevinirim..
isi illustratorden freehand'e kopyalayıp orada pdf yapıorum fakat yine resimler gorunmuyor.baya bi karısık olduillustratorde pdf sorunukısacası bu dokumanı hem freehandde hemde illustratorde sorunsuz acılacak sekilde PDF dokumanı yapmak istiyorum..(kullanılan programlar illustrator cs3,freehand mx,bilgsyr:mac g5)
simdiden tesekkurler..
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları